Volné místo ve firmě Albert Česká republika, s.r.o.

Zástupce/Kyně Manažera Prodejny

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma Albert Česká republika, s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

Albert Česká republika, s.r.o.

Albert je známou značkou po celém Česku a více než 300 našich obchodů obslouží každý týden čtyři miliony zákazníků. Supermarkety i hypermarkety najdou zákazníci v každém kraji. Albert se řadí k největším soukromých zaměstnavatelům v zemi. Nabízíme práci a příležitosti pro rozvoj širokému spektru profesí a cílových skupin – od absolventů škol všech úrovní přes maminky po mateřské a rodičovské dovolené po aktivní důchodce; od provozních profesí v našich prodejnách přes jejich management až po vysoce specializované pozice v mnoha odděleních naší centrály nebo v logistice.

Co od Vás očekáváme:

ZÁSTUPCE/KYNĚ MANAŽERA PRODEJNY
Baví tě obchod a výzvy? Umíš komunikovat a hledat řešení? Pokud jsi odpověděl ANO, pak hledáme právě tebe na vedoucí pozici Zástupce/kyně manažera prodejny na našich prodejnách.

Náplň práce:

  • spoluzodpovědnost za řízení prodejny
  • plnění klíčových ukazatelů, reporting
  • zodpovědnost za dodržování procedur dle interního nastavení
  • řízení a rozvoj týmu zaměstnanců ve spolupráci s manažerem prodejny
  • komunikace se zákazníky

Profil uchazeče:

  • SŠ/SOU vzdělání
  • 1–2 roky praxe na vedoucí pozici v maloobchodě
  • zaměření na plnění klíčových ukazatelů
  • zkušenost s náborem a vedením zaměstnanců
  • proaktivní a pozitivní přístup ke změnách, schopnost jejich prosazení
  • samostatnost, zodpovědnost, smysl pro detail
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Co Vám nabízíme:

  • stravenky jsou u nás samozřejmostí
  • příspěvek na dopravu
  • multisport kartu
  • péči o zdraví (očkování, vitamíny, preventivní vyšetření)
  • věrné zaměstnance odměňujeme dovolenou navíc
  • mobilní telefon máš i k soukromým účelům
  • možnost profesního růstu
  • práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • roční bonus

  • Pardubice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 41 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, iFORO Group, s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, ManpowerGroup s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Matěj Gregor, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Eco Face s.r.o., Go Digital! s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ELGAS, s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., UlovDomov.cz s.r.o., M-byt s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Clever Service s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NAPA TRUCKS spol. s r. o., Petrlíková Lucie s.r.o., Věra Pietrasová, Česká pošta, s.p., Miroslav Svoboda, 21 Consult Group s.r.o., Info pro lékaře a.s., Grafton Recruitment s.r.o., NEJLEVNĚJŠÍ POLEPY s.r.o., Probační a mediační služba, Advantage Consulting, s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Czech s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., ForCamping s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., Expedo s.r.o., Tlapnet s.r.o., VIVANTIS a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., PERFO LINEA a.s., Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., R-PASS s.r.o., VIKTORSTAV s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Vedoucí obchodu, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Čalouník / Čalounice, Truhlář / Truhlářka, Montážník / Montážnice, Realitní makléř / makléřka, Sociální pracovník / pracovnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Lakýrník / Lakýrnice, Technik / technička ve strojírenství, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Pardubice, Tuněchody, Bylany, Chrudim

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

bonus Bor den dodržování event hledám hledat interní IT komunikace manažer měření mobil Most možnost nábor náplň práce odpovědnost plnění práce praxe příspěvek reporting rozvoj růst řízení samostatnost SOU společnost společnosti sport stravenky telefon uchazeč vedení vedoucí vyšetření vzdělání zaměstnanců zástupce zdraví znalost kov mobilní náplň navíc obchod PC PR prodej profesní profi přístup report roční rok řešení řidič schopnost stav šetření tým ukazatel zákazník zkušenost