ELEKTRIKÁŘ DO VÝROBY/1SMĚNA (OD 28000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy, seniory
Lokalita Kuřim
Firma AC Jobs, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč

O nás

Jsi vyučený v oboru elektro - silnoproud a máš vyhlášku 50§6 nebo s nárokem na §6? Rád bys práci na jednu směnu bez víkendů? Výrobní firma hledá do svých řad juniory i seniory elektromechaniky/elektrikáře! Pošli mi životopis a přidej se k nám!

Náplň práce:

  • kontroly, preventivní prohlídky, opravy, seřizování, údržba výrobních strojů a zařízení (jedná se o klasiky, CNC i NC)
  • různé instalace elektrických zařízení
  • údržba a opravy el. spotřebičů, zařízení budov
  • návrhy řešení oprav a poruch
  • vedení příslušné dokumentace
  • evidence revizí, zařízení, nářadí
  • vedení evidence spotřeby energie, odečty
  • komunikace s výrobou a vedoucím údržby, spolupráce s mechaniky
  • práce na jednu směnu

Co od Vás očekáváme:

  • SOU v oboru elektro
  • vyhlášku 50§6 minimálně a nutností
  • ŘP B
  • praxe na podobné pozici vítaná, absolventy zaučíme
  • orientace v technických a elektro schématech
  • pečlivost, samostatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 7,5 hod pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • zajištění bezplatné zdravotní péče
  • příspěvek na stravování
  • Cafeterie
  • příspěvek na penzijko
  • po zkušebce šéf taky něco dá, pokud jsi dobrý
  • vzdělávání zaměstanců
  • nikde nekouříme
  • pojištění odpovědnosti
  • čištění a údržba oděvu
  • firemní grilování, fitko
  • místo výkonu práce Kuřim

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát