Hledáme lidem práci Manpower

Inženýr zákaznické kvality (mzda až 70 000 Kč)

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Chcete pracovat pro společnost, která nabízí dlouhodobé působení, loajální přístup a vstřícné jednání?Máte zkušenosti z oblasti kvality a porozhlížíte se po nové pracovní příležitosti?

V tom případě neváhejte a přijďte se firmě představit osobně.

Popis pozice:

  • Komunikace se zákazníky ohledně jejich požadavků, reklamací a nastalých problémů
  • Zodpovědnost za PPAP změny
  • Audity u zákazníků
  • Spolupráce s kolegy z oddělení kvality a projektového týmu (podpora při APQP)

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti z obdobné pozice z oblasti automotive alespoň 1 rok
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Znalost PPAP, 8D reportů a dalších nástrojů a procesů v kvalitě
  • Uživatelské znalost MS Office

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Náborový příspěvek
  • Příspěvek na dojíždění
  • 13. mzda
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
  • Cafeterie
  • Vzdělávání kurzy, školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Ostrava
  • Radim Glonek s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Intercontact TD s.r.o.
  • 27 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ostrava
  • PEGATRON Czech s.r.o.
  • 26 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Ostrava
  • Jiří Vaněk, s.r.o.
  • od 25 560 Kč
  • Ostrava
  • od 23 400 Kč
  • Ostrava

Comac jobs s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Radim Glonek s.r.o., NIL Textile, s.r.o., HB group Facility s.r.o., VAE CONTROLS, s. r. o., V-NASS, a.s., Intercontact TD s.r.o., BaM real, s.r.o., FORCUT s.r.o., Hotel VP1, s.r.o., Stante sense, s.r.o., Jiří Vaněk, s.r.o., Stavební bytové družstvo Nová huť /zkratka SBD NH/, PEGATRON Czech s.r.o., SEVAL spol.s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Vedoucí týmu / Team leader, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Slévač / Slévařka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Výzkum a vývoj, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald, Martinov, Ostrava, Bohumín, Orlová

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

AJ audit audity auto Bor den dění doba flexibilní HR inzerát inzeráty inženýr IT kandidát komunikace kurz kurzy kvality místa mzda nábor nové odpovědnost Office ohledně penzijní připojištění podpora pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa připojištění příspěvek reklama SOU společnost společnosti spolupráce stravování školení týden týden dovolené navíc uchazeč vyšší vzdělávání zaměstnavatel zkušenosti změny znalost anglické cafeterie dovolené jazyk jednání náborový nástroj navíc oblast oblasti oddělení penzijní PR pracovní příležitost pracovní příležitosti problém proces procesů profi projekt projektové příležitost příležitosti případ přístup report rok stav stroj tým uživatel volná pracovní místa zákazník závod zkušenost