Volné místo ve firmě CRI ameba.eu, s.r.o.

Elektroprojektant průmyslové automatizace / programátor PLC

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Třebíč
Firma CRI ameba.eu, s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Elektrotechnika a telekomunikace, Programátor / Programátorka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč

O nás

CRI ameba.eu, s.r.o.

Jsme marketingová agentura se zaměřením na nábor zaměstnanců a pomáháme firmám s oslovením šikovných uchazečů. Oslovíme každého, od potápěče až po astronauta. A určitě najdeme i ty správné zájemce na souši, kteří stojí nohama pevně na zemi. U nás vždy víte s kým budete pracovat. Pokud Vám chybí nějaké informace, rádi Vám poradíme. Pojďte do toho s námi!

Vyvíjíme jednoúčelové poloautomatické nebo plně automatizované stroje a výrobní linky, včetně měřicích a testovacích stanic. Nejvíce zkušeností máme s dodávkami technologických celků pro automobilový průmysl. https://nuviaautomation.com

Náplň práce:

  • projektování elektrické části strojů a zařízení,
  • programování PLC (Siemens, Mitsubishi, Beckhoff),
  • programování robotiky (KUKA, ABB),
  • integrace moderních technologií (manipulátory, automatická identifikace, strojové vidění, podavače, popisovací či měřící systémy, vizualizace..),
  • zpracování technické dokumentace k realizovaným zakázkám,
  • poskytování technické podpory zákazníkům.

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru,
  • vášeň pro techniku,
  • pasivní znalost AJ na technické úrovni,
  • ochotu učit se novým věcem.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou a různorodou práci v oboru elektro,
  • možnost účasti na zahraničních projektech,
  • odborný a profesní růst,
  • odpovídající mzdu, pravidelné odměny (čtvrtletní, ze zisku společnosti),
  • 5 týdnů dovolené,
  • 3 dny Sick days,
  • příspěvek na stravování (vypláceno bez dalšího danění do výplaty),
  • podpora výuky jazyků,
  • výhodný telefonní tarif u T-Mobile i pro rodinu,
  • možnost nákupu firemních akcií.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Třebíč
  • TIPA Telekom plus a.s.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Třebíč
  • Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
  • 20 130 – 29 520 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. dubna
  • Bohdalov
  • Švoma - Stroje, s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Hranice, Přerov
  • JPF Czech s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 20. července
  • Otrokovice
  • Tech eco, s.r.o.
  • 18 500 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 21. června
  • Zlín
  • Zlín
  • IPRICE RECARE s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Napajedla
  • Zlín
  • Zlín
  • Zlín
  • Břest
  • ERMONTA s.r.o.
  • 27 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 22. června
  • Kroměříž
  • Design By Hy, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Chvalčov
  • Radim Ernest
  • od 25 000 Kč

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., TIPA Telekom plus a.s., NUVIA a.s., NKT s.r.o., JOPP Automotive s.r.o., Domov u lesa Tavíkovice, příspěvková organizace, ManpowerGroup s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, AGRO - Měřín, a.s., PRVNÍ TELEFONNÍ,a.s., OPTOKON, a.s., Švoma - Stroje, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Auditor / auditorka IT, Konzultant / konzultantka IT, Nákupčí, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Obsluha strojů, Technik / technička telekomunikací, Vedoucí pracovník / pracovnice, Support IT, Vedoucí servisu, Elektronik / Elektronička, Administrátor / Administrátorka veřejných zakázek

Třebíč, Střítež, okres Třebíč, Přibyslavice, okres Třebíč, Brtnice, Velké Meziříčí, Tavíkovice, Jihlava, Měřín, Bohdalov

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

AJ auto automobil Bor den dokumentace elektro HR ISO IT mobil možnost náplň práce odměny plat platy podpora práce programátor růst sick day společnost společnosti tarif technik telefon znalost automat automatizace daně dny dokument jazyk linky náplň obor odbor podpory PR program projekt průmysl průmyslové robot stroj technolog test