Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

016-Rozšiřujeme naše řady na pozici operátor/ka ve výrobě

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Labem
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Elektrotechnika a telekomunikace, Dělník / Dělnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 22.000 – 26.000 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici operátor/ka výroby montáže elektrosoučástek v moderní společnosti.

Co Vás čeká:

  • Montáž elektrosoučástek
  • Jednoduchá práce v modernizované a čisté hale
  • Práce na třísměnný provoz R-O-N

Co od Vás požadujeme:

  • Praxe na obdobné pozici VÝHODOU nikoliv podmínkou
  • Zručnost a spolehlivost
  • Schopnost týmové práce
  • Plnoletost

Co Vám nabízíme:

  • Nástupní mzda 26 000 Kč
  • Prémie 0 – 3 000 Kč
  • Příplatek za dopravu 1 000 Kč
  • Dotované stravné
  • Zálohy každý týden
  • Smlouva na HPP
  • Svozová doprava

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat formou e-mailu nebo telefonicky.

  • Ústí nad Labem
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
včerejší
včerejší
  • 40 000 – 50 000 Kč
včerejší
včerejší
včerejší
  • Čestlice
  • Goran Stipetić
  • 27 000 – 35 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 6. června
  • Praha
  • Kristýna Pelc
  • 50 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Grafton Recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ESON s.r.o., Správa železnic, státní organizace, Agentura práce Gadasová s.r.o., Skanska a.s., Advantage Consulting, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., FIA ProTeam s.r.o., STRONGPROF, s.r.o., Văn Hanh Nguyen, SKY & FACILITY s.r.o., Ladislav Kutil, PHAMY FOODS s.r.o., ABAD Welding s.r.o., Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace, WK IMPORT s.r.o., B Weld industries s.r.o., WOOD4YOU s.r.o., ENVIR-INVEST spol. s r.o., YARS s.r.o., NIKA EURO TRANS s.r.o., Rodax elektronik s.r.o., JV-INTEGRA s.r.o., GASTRO * HVĚZDA s.r.o., CYSAM s.r.o., Auto Lovers s.r.o., AEC NOVÁK s.r.o., PEPE LOPEZ Y FAMILIA spol. s r.o., Tien Dung Nguyen, Weldtrade, s.r.o., Daniel Kadlec, Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace, APR-CZ s.r.o., AUTODÍLY ŠPINDLER HOLDING a.s., Xing Chen Hvězdy s.r.o., Martin Průša, PAMS, Drista s.r.o., custos s.r.o., KROYS - Milan Krejčí s.r.o., Hamlet Manukyan, DYMOS dopravní a zemní stavby s.r.o., Max Retail s.r.o., Lan Huong Ho, NATUREN s.r.o., TAMDA ÚSTÍ s.r.o., KE WANG s.r.o., SČA - Severočeská armaturka, spol. s r.o., CHS Epi, a.s., Quoc Su Vuong, ELEKTROKOMPAKT s.r.o., První Severočeská pracovní s.r.o., AUTO BOHEMIA-půjčovna, servis aut a pneu s.r.o., K A P P A - P, spol. s r.o., TECHMONT CZECH s.r.o., HM-OUZKO Most, s.r.o., Dřevocentrum CZ, a.s., EPISPOL, a.s., RESTEL s.r.o., ARIENCO s.r.o., Ústecký kraj, A C E R - C.S., spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Dělník / Dělnice, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Svářeč / Svářečka, Laborant / Laborantka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog, Technik / technička automatizace

Ústí nad Labem, Trmice, Velké Březno, Chlumec, okres Ústí nad Labem, Přestanov

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

den elektro e-mail hledám mzda nové operátor plat práce praxe příplatek smlouva SOU společnost společnosti stravné telefon týden Zruč doprava kolegyně kontakt oprava PR prémie případ schopnost součást tým výroby