Technolog slévárny

Lokalita Příšov
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro česko-německou, strojírenskou společnost sídlící 10km severně od Plzně hledáme technologa slévárny se zaměřením na materiály, či metalurgii. Pozice je vhodná i pro absolventy těchto oborů.

Popis pozice:

  • Technologie nanášení kompozicových výstelek
  • Starost o procesy statického a odstředivého lití
  • Řešení opakovatelnosti podmínek, kvality, materiálových úspor
  • Rozbor a vliv chemického složení
  • Práce na nových technologiích nanášení výstelek, laserového navařování a plazmových nástřiků

Profil kandidáta:

  • Vzdělání v oboru materiálů či metalurgie
  • Zkušenosti na obdobné pozici jsou velmi vítány
  • Angličtina/němčina výhodou
  • Uživatelský znalost PC

Nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení, zázemí a podmínky odpovídající významu pozice s řadou zaměstnaneckých výhod
  • Dlouhodobou perspektivu, prosperitu a zázemí stabilní společnosti
  • Doprava Plzeň – Příšov zajištěna firemními autobusy
  • Dodatková dovolená, stravenkový paušál v hodnotě 90,- Kč
  • Bonusový podíl na hospodářských výsledcích firmy
  • Věrnostní program, náborový příspěvek
  • Po zapracování příspěvek na penzijní připojištění