Hledáme lidem práci Manpower

Skladník - práce se čtečkou - 3 směny Písek

Lokalita Písek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do skladu v Písku hledáme nové kolegy/kolegyně na práci se čtečkou - evidence zboží na skladě.

Popis pozice:

- práce se čtečkou,

- čtení QR kódů,

- evidence materiálu na skladě,

- inventarizace materiálu.

Profil kandidáta:

- chuť pracovat,

- nebát se učit nové věci,

- samostatnost.

Nabízíme:

- nástupní mzdu 18 000 Kč,

- odměny až 3 700 Kč,

- příplatky za směny,

- 13. mzdu,

- práci na 3 směny,

- HPP v Písku mimo průmyslovou zónu,

- příspěvek na stravu 56 Kč za každou odpracovanou směnu.

Chcete zjistit o pozici více? Klikněte na tlačítko odpovědět a my vám zavoláme.

Skladník - pilař

Nutně vás hledají
  • Týn nad Vltavou
  • R.S.P. s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 19. dubna
  • Vimperk
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 17. srpna
  • Chotěšov, Plzeň-jih
  • BEL Solutions s.r.o.
  • od 15 300 Kč
Zveřejněno: 3. srpna
  • Suchý
  • RIHO CZ, a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Suchý
  • 20 800 – 24 800 Kč
  • Třeboň
  • ADRIA - NEPTUN, spol. s r.o.
  • od 17 500 Kč

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

den evidence hledám IT kandidát Most náplň práce nové odměny Písek plat pozice práce příplatky příspěvek samostatnost sklad směny kolegyně materiál náplň PR profi průmysl