Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hledáme pracovníky do výroby - výborné podmínky

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 26.500 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro našeho významného klienta, mezinárodního výrobce autodílů, hledáme pracovníky na výrobní pozice. Jedná se o trvalé, perspektivní zaměstnání. Zaměstnancům nabízíme: - nadstandardní mzdové podmínky, včetně variabilních složek mzda během 1. pololetí 26.500 Kč - k uvedené mzdě navíc 13. plat - v případě potřeby možnost pravidelných záloh - dotované velmi kvalitní stravování (cena jednoho jídla 25 Kč) - příspěvek na dopravu 500 Kč měsíčně - autobusovou dopravu na všechny směny ze směrů Most, Žatec, Louny, Chomutov a Jirkov Co budete dělat: - práce je svým charakterem vhodná spíše pro muže - postačí Vám chuť do práce, vše potřebné Vás naučíme - po zaškolení budete obsluhovat výrobní linku a kontrolovat kvalitu výroby Nabízíme: Navíc k výše uvedenému vedeme své zaměstnance k možnosti dalšího kariérního postupu. Samozřejmostí je také automatický přechod do kmenového stavu společnosti po Vašem zapracování. Požadujeme: - chuť do práce a do zaškolení - vzdělání ani praxe není rozhodující - akceptace směnného provozu (pravidelná rotace směn a volných dnů, v průměru 15 směn do měsíce) Doufáme, že Vás naše nabídka zaujala. Pro více informací se ozvěte na následující kontakty.

  • Chomutov
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Žatec, Louny
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. března
  • Krnsko
  • Lucie Beyerová
  • 10 000 – 12 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 15. března
  • Ruzyně, Praha
  • Prodavač/ka
  • od 19 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., JOB spectrum s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., Lidé a Příležitosti s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., LOGIT s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Human-Res s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., PATOK a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Mechanik / Mechanička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Obsluha strojů, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Chomutov, Havraň, Kadaň, Most, Žatec, okres Louny, Klášterec nad Ohří, Litvínov, Postoloprty, Podbořany, Louny

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

akce auto Bor den hledám Chomutov IT Jirkov Louny měsíc mezinárodní Most možnost mzda nabídka náplň práce NDA nové plat podmínky postup pozice práce pracovní pracovník praxe příspěvek směny společnost společnosti stravování školení vhodná vzdělání zaměstnanců zaměstnání Žatec automat dar díl jídla kariérní kontakt kov kvalitní možnosti mzdové náplň národní navíc PR případ standard stav výrobní výroby výše