Hledáme DĚLNÍKY či ELEKTRONIKY v Uherském Brodě!

Lokalita Uherský Brod
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Krikelová, zobrazit tel. číslo

Hledáme nové kolegy a kolegyně do stabilní firmy v Uherském Brodě. Práce vhodná pro muže i ženy s nástupem IHNED. Před nástupem ukázka provozu.

Popis pozice:

Pracovní náplní operátora výroby / dělníka/ je práce při výrobě a následné montáži a kompletaci filtrů.

Kromě pozice dělníka hledáme zkušené ELEKTRONIKY- zde je nutná předchozí praxe a míz zkušenosti z oboru.

Profil kandidáta:

Manuální zručnost.

Zodpovědný přístup k práci.

Ochota učit se nové věci.

Práce ve třísměnném provozu.

Nabízíme:

Práci ve stabilní společnosti.

Dotované obědy a večeře v podnikové jídelně.
Příspěvěk na penzijní připojištění.
Příplatek za noční 17Kč/h, výkonnostní 0-22Kč/h, Zdravotní bonus.

Máte zájem o tuto nabídku?