- 100 000 – 120 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
Nástup dle dohody
Co Ti můžeme nabídnout:
o mzdu od 43 500,– a k tomu navíc provizní program, který ohodnotí Tvoji nadstandardně odvedenou práci
o pružnou pracovní dobu
o multisport kartu, slevy na firemní produkty, servis telefonů a neomezený zaměstnanecký tarif s internetem zcela zdarma
o úvodní seznámení s naší firmou na zavedených brněnských prodejnách
o silné zázemí stabilní firmy, fajn práci
o zajímavou práci, která Tě bude bavit
o firemní Golf nebo Octavia i pro soukromé použití
Co bude náplní Tvojí práce:
o řízení svěřených prodejen tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků
o každodenní komunikace s prodejci a jejich motivace
o nábor nových prodejců a jejich školení přímo na prodejnách
o trénink prodejních dovedností našich stávajících prodejců
o hledání slabých míst, návrhy na zlepšování prodejních procesů
Očekáváme od Tebe, že:
o sám ovládáš, a dokážeš naučit druhé, prodejní a komunikační dovednosti
o nebudeš mít výmluvy, ale výsledky a tah na branku
o máš chuť pracovat a učit se novým věcem
o jsi optimista s pozitivním pohledem na věc a příjemným vystupováním
o je Ti vlastní spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
o ŘP sk. B
V případě zájmu nás prosím kontaktuj výhradně e-mailem na e-mail přes odpovědní formulář Na email nám pošli životopis s Tvojí fotografií a dopis proč chceš u nás pracovat.
Pokud nás Tvůj profil zaujme, budeš telefonicky kontaktován a následně pozván na osobní pohovor.
Zaměstnanecké výhody: Multisport karta, neomezený zaměstnanecký tarif, slevy na produkty a servis telefonů, služební vůz
Mobilní telefony s.r.o.
Selská 204/31
614 00 Brno
IČO: 08924473
Datová schránka: adiqj34
Další informace:
GPS: 49.217718416485,16.643561927662,
S-JTSK: -598394.43 -1157853.86,
RUIAN: 75816628
Poznámka: Tato adresa je sídlem společnosti a nemusí se shodovat s adresou, kam firma hledá nové pracovníky. Adresa pracovní nabídky je uvedena v inzerci - v poli Lokalita.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

Svět lidských zdrojů se v roce 2026 točí kolem praktické implementace AI, wellbeingu 5.0 a strategického leadershipu. Pokud chcete držet krok s trendy, sdílet zkušenosti s lídry oboru a inspirovat se případovými studiemi z praxe, neměli byste chybět na těchto deseti událostech.

Stačí pár vět z pracovního inzerátu a člověk má chuť otevřít překladač. Co přesně znamená „ownership“, proč je všude „mindset“ a kolik KPI je ještě v pohodě? Firemní slovník je plný výrazů, které působí světově, ale často jen označují jednoduchou realitu.