Všeobecná Sestra

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita Teplice nad Metují
Firma Domov Dolní zámek
Mzda 28.000 – 40.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou, nepřetržitý provoz – pracovní doba od 06:00 hod. do 18:00 hod. a od 18:00 hod. do 06:00 hod. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Požadavky: minimální vzdělání SZŠ s maturitou; registrace pro výkon profese všeobecné zdravotní sestry bez odborného dohledu; bezúhonnost (dokládána výpisem z rejstříku trestů); zdravotní způsobilost, očkování proti žloutence typu B; komunikační dovednosti, empatie, asertivní jednání, schopnost týmové spolupráce i samostatnost, mlčenlivost, vstřícnost, spolehlivost při plnění pracovních úkolů; vztah k cílové skupině „seniorů“ a citlivost k potřebám klientů; vysoká míra koncentrace a příjemné vystupování; odolnost vůči psychické zátěži a stresu; trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Náplň práce: ošetřovatelská péče uživatelů v pobytové službě sociální péče.

Zaměstnavatel nabízí: stabilní a motivující platové ohodnocení + příplatek za směny a práci v noci, zázemí stabilní příspěvkové organizace a rozvíjející se sociální služby, pravidelnou supervizi, prostor pro vlastní nápady a kreativitu, příjemné pracovní prostředí v historickém objektu, možnost osobního i profesního růstu a podporu dalšího vzdělávání, zaměstnanecké benefity – příspěvek na stravování, penzijní připojištění.

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis (nezapomeňte uvést telefonický kontakt) a motivační dopis do 23. 7. 2021 na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář .
Do předmětu e-mailu napište „výběrové řízení pro domov se zvláštním režimem“.
Bližší informace k výběrovému řízení získáte na tel. čísle zobrazit tel. číslo v době od 07.00 – 15.30 hod.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.
O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete telefonicky vyrozuměni do 26. 7. 2021.
Předpokládaný termín druhého kola výběrového řízení 28. 7. 2021.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2021 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena