Pracovník/pracovnice do výroby

Louny
26.000 – 30.000 Kč
Plný úvazek

naprosto nutná manuální zručnost (ideálně kladný vztah ke kutilství atp.)
součástí této práce je manipulace s těžkými břemeny !
výhody: příspěvek na obědy
kontakt: zobrazit tel. číslo , e-mail přes odpovědní formulář i osobně na uvedené adrese po telefonické dohodě

Sídlo firmy

Moštárna Louny ln s.r.o.
Vladimirská 2501
440 01 Louny

IČO: 49900510
Datová schránka: 5s9r3sp
Další informace:
GPS: 50.347446108714,13.79836067073,
S-JTSK: -782760.75 -1008140.56, RUIAN: 9241744

Poznámka: Tato adresa je sídlem společnosti a nemusí se shodovat s adresou, kam firma hledá nové pracovníky. Adresa pracovní nabídky je uvedena v inzerci - v poli Lokalita.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

KOS WIRE EUROPE s.r.o. | KOS WIRE EUROPE s.r.o. | Lovosice Lovosice
  • 31 500 – 40 200 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
EUROPA Union Service a.s. | EUROPA Union Service a.s. | Žatec, Louny Žatec, Louny
  • 26 900 – 37 600 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 21. srpna
DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 19. srpna
HELUZ cihlářský průmysl a.s. | HELUZ cihlářský průmysl a.s. | Libochovice Libochovice
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. srpna
Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o. | Aoyama Automotive Fasteners… | Lovosice Lovosice
  • 30 600 – 36 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. srpna
RKO GROUP a.s. | RKO GROUP a.s. | Rakovník II, Rakovník Rakovník II, Rakovník
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. srpna
DISPONERO s.r.o. | DISPONERO s.r.o. | Žatec, Louny Žatec, Louny
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. srpna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
KOS WIRE EUROPE s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., C KAPITAL INWEST a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., DYNTEC spol. s r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., EUROPA Union Service a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., DISPONERO s.r.o., Czech Aerosol, a.s., DELTA & PERSONAL s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HELUZ cihlářský průmysl a.s., AC Jobs, s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, LEPŠÍ PRÁCE a.s., RKO GROUP a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka IT, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Konstruktér / Konstruktérka, Mistr / Mistrová, Projektant / Projektantka, Stavbyvedoucí, Svářeč / Svářečka, Oční optik / optička, Manažer / manažerka kvality, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Chemik / Chemička, Laborant / Laborantka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Montážník / montážnice, Kontrolor / kontrolorka kvality, Shift leader / Vedoucí směny

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Lovosice, Chomutov, Most, Rakovník, Terezín, okres Litoměřice, Havraň, Žatec, okres Louny, Louny, Velvěty, Rtyně nad Bílinou, Celá ČR, Velemyšleves, Libochovice, Rakovník II, Rakovník, Rtyně nad Bílinou, Slaný, Bitozeves

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT