- Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Místo výkonu práce: Slatiňany – U Cukrovaru 3
Autodoprava, která působí na trhu již od roku 1991 v rámci rozšíření svého vozového parku hledá spolupracovníky do svých řad. Nabízíme profesní růst, z nákladního vozidla na autobus a zajišťujeme veškeré profesní školení potřebné, digitální kartu atd.
POŽADAVKY: řidič sk. C, velká kabina v celku, nikoliv nádstava Pony, bez nutnosti jazykových znalostí, pozor, jazykové znalosti nejsou nutné, komunikuje se v češtině s vlastním dispečinkem, příjemné vystupování a komunikace mezi sebou – podmínkou
Ostatní benefity: nabízíme oddlužení skrze osobní bankrot, poskytujeme firemní půjčky, práce v týmovém kolektivu, vozidla jsou pojištěna asistenčně, tedy veškeré poruchy, havárie jsou profesionálně řešeny, každý řidič je připojištěn proti úrazu v rámci benefitu zdarma a po celou dobu výkonu práce, vlastní servisní zázemí a parkování i pro soukromé vozidla.
Výjezd po – pá, víkendy volné
Mzdové podmínky, veškerá mzda na účet v garantované minimální výši 30tis. kč /měsíc v čistém + případné příplatky.
V případě absolventa zajišťujeme zaškolení do praxe, vyřízení digit.karty , v případě absence profesního průkazu zajišťujeme jeho absolvování.
V případě profesního růstu lze dojednat i profinancování skupiny D na autobus.
Vozidla solo 16T plachta, vozidlo vybaveno měchy, postelí, lednicí, klima a nezávislým topením. Mezinárodní přeprava.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Lenka otevřela ChatGPT a napsala: „Napiš mi životopis pro marketingovou pozici.“ Za pár sekund měla hotovo – jenže výsledek působil, jako by ho psalo 100 jiných lidí před ní.

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Možná to znáte. Pošlete životopis, absolvujete pohovor, vše vypadá slibně, dostanete příslib, že se firma brzy ozve, a pak ticho. Dny plynou, schránka zůstává prázdná a vy si kladete otázku: „Co se stalo?“ Tato situace má jméno: ghosting. A bohužel se netýká jen randění, ale i pracovního trhu.