Hledáme lidem práci Manpower

Skladník - řidič VZV - jedná směna

Lokalita Planá nad Lužnicí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáš práci na jednu směnu ? Chceš zaměstnaní, kde za svojí odměněnou práci budeš náležitě odměněn ? Tak táto práce je pro Tebe.

Popis pozice:

- manipulace s materiálem

- příprava materiálu pro výrobu

Profil kandidáta:

- zkušeností na VZV, průkaz není podmínkou

- dochvilnost a samostatnost

Nabízíme:

-práci na hlavní pracovní poměr

-týden dovolené nad rámec zákoníku práce

-přátelský kolektiv

-práce na jednu směnu (06:00 -14:30)

  • Střížovice, Jindřichův Hradec
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • České Budějovice
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
včerejší
Zveřejněno: 22. března
  • Homole
  • STAVOKLIMA s.r.o.
  • 35 000 – 51 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Homole
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Zbraslav, Praha
  • Policie České Republiky
  • 24 770 – 36 470 Kč
Zveřejněno: 11. května

Jaroslav Dvořák, Manuvia České Budějovice, Trèves Perfoam s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Etimos Human s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EKOSPOL a.s., LMZ CORPORATION s.r.o., Robert Hejhal, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., FONTEA a.s., KV2 Audio International spol. s r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., CELET s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., MCE - elektroinstalace s.r.o., ČES - Českobudějovická elektromontážní společnost, s.r.o., MK správní společnost s.r.o., RACCOON s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., Skanska a.s., Derpal Logistic s.r.o., Verold Benešov, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., STAVOKLIMA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pokladní, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Podlahář / Podlahářka, Pokrývač / Pokrývačka, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Potravinářský technik / technička, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektronik / Elektronička, Montér / Montérka

Soběslav, Planá nad Lužnicí, Tábor, Sudoměřice u Bechyně, Opařany, Bechyně, Veselí nad Lužnicí, Kámen, okres Pelhřimov, Milevsko, Ratiboř, okres Jindřichův Hradec, Nová Včelnice, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Třeboň, Písek, Střížovice, okres Jindřichův Hradec, Bystřice, okres Benešov, České Budějovice, Litvínovice, Benešov, Homole

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Trainee program – první práce pro absolventy

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

den hlavní IT kandidát Most náplň práce pozice práce pracovní pracovní poměr samostatnost sklad týden zákoník dovolené kolektiv materiál náplň poměr PR profi přátelský příprava rámec řidič směna zkušenost