Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Řidič/ka VZV - průmyslová zóna Triangle - až 36.500Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.800 – 36.500 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Hledáme zkušeného OPERÁTORA/OPERÁTORKU SKLADU – RIDIČE/ČKU VZV. Připojte se k našemu týmu a získejte skvělou příležitost stát se součástí naší prosperujícího firmy v automobilovém průmyslu. Jsme přední společností ve svém oboru a hledáme zkušeného řidiče/čku vysokozdvižného vozíku, který se připojí k našemu týmu!

  • Převážet a manipulovat s materiály, komponenty a výrobky pomocí vysokozdvižného vozíku
  • Zajišťovat správné skladování a uspořádání zboží v souladu s našimi standardy
  • Spolupráce s ostatními členy týmu pro dosažení efektivity a bezpečnosti práce

Lokalita: žatecká zóna Triangle

Nabízíme:

  • Stabilní pracovní místo v automobilovém průmyslu
  • Mzdu v základu 25.800 Kč/měs. + prémie až do výše 8.500 Kč
  • 3-směnný nebo nepřetržitý provoz
  • Příspěvek na dopravu
  • 13. plat
  • Dotované stravování
  • Příjemné pracovní prostředí a týmovou atmosféru

Požadujeme:

  • Zkušenost s řízením VZV
  • Zodpovědný přístup k práci a důraz na bezpečnost
  • Ochotu pracovat na 3-směnný nebo nepřetržitý provoz

  • Chomutov
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 25. března
  • Žatec, Louny
Zveřejněno: 27. března
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. března
  • Skalice nad Svitavou
  • Mgr. Jaroslava Látalová
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 29. června
  • Krupka
  • Manpower

Elflein Transport s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Šmídl s.r.o., Fit and health s.r.o., JOB spectrum s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., "LÜFTUNGSTECHNIK M.Ordos" spol. s r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., APB - PLZEŇ a.s., CHB LOGISTICS s.r.o., Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje, HYGOTREND, s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Möbelix, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., irg s.r.o., ARAMARK, s.r.o., C.S.CARGO a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., LOGIT s.r.o., PATOK a.s., STILL ČR spol. s r.o., Human-Res s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., KAMIPRO s.r.o., TO-Mi electro CZ s.r.o., Ekonvert s.r.o., BZ Support s.r.o., RMT Logistik s.r.o., Angels Masters s.r.o., DAR Corporation s.r.o., MOBIDICK CZ s.r.o., DYRŠMÍD s. r. o., OWT s.r.o., D.A.N. NAJMAN s.r.o., GESTAMP LOUNY s.r.o., Sonyshop s.r.o., M + A + J   s.r.o., CARS WRECK s.r.o., TC Sped s.r.o., AD Logistic s.r.o., KOVODEMONT CZECH, a.s., DTS Vrbenský, a.s., Stepan Oros, DVFIKKO s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Manažer / manažerka kvality, Ředitel / ředitelka logistiky, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Policista / Policistka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Chomutov, Celá ČR, Údlice, Havraň, Kadaň, Most, Staňkovice, okres Louny, Žatec, okres Louny, Litvínov, Postoloprty, Podbořany, Louny, Spořice, Jirkov, Malé Březno, okres Most, Velemyšleves, Nové Sedlo, okres Louny, Lišnice, okres Most, Horní Jiřetín

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

AJ auto automobil bezpečnost Bor hledám IT místo mobil náplň práce NDA nepřetržitý plat práce pracovní pracovní místo pracovní prostředí prostředí příspěvek řízení sklad SOU společnost spolupráce stabilní stravování člen dar firmy lokalita materiál náplň obor odpovědný Ostatní pomoc PR prémie průmysl průmyslová příjemné příjemné pracovní prostředí příležitost přístup řidič součást standard tým výše zkušenost