Hledáme lidem práci Manpower

Recruiter - Pardubice

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pracujte v týmu úspěšných konzultantů pro ManpowerGroup!

Jsme jedničkou na trhu personálních agentur a rozšiřujeme naše řady! U nás Vás čeká práce, při které budete neustále komunikovat s kandidáty i našimi klienty! Baví Vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a mailová komunikace? Jste samostatná, energická a přátelská osobnost? Pak právě Vás hledáme!

Do našeho úspěšného týmu hledáme šikovného/ou kandidáta/ku, který/á by se chtěl uplatnit v oblasti recruitmentu. Posílíte naše řady?

Pošlete nám životopis a motivační dopis. Za svou práci sklidíte nejen úspěch - čeká Vás mzda s motivační bonusovou složkou, flexibilní pracovní doba, home office, pravidelná školení, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

Popis pozice:

Každý den se budete věnovat aktivnímu recruitmentu a postupem času i komunikaci s našimi klienty. Rádi Vás naučíme nábor od úplných začátků. Nejdříve se tedy budete věnovat vyhledávání kandidátů na různé pracovní pozice. Postupem času Vás zapojíme také do komunikace s klienty.

Kde budete kandidáty hledat? Nejčastěji se budete pohybovat v naší databázi, na inzertních portálech i sociálních sítích jako je Facebook a LinkedIn, kde budete hledat a oslovovat zajímavé kandidáty. Kreativitě však meze neklademe. Samozřejmostí je také komunikace - telefonická i osobní (s kandidáty i klienty).

Profil kandidáta:

Koho hledáme:

- aktivního a motivovaného člověka zaměřeného na výkon, pro kterého je nábor zaměstnanců výzvou. Pokud už máte zkušenosti s náborem zaměstnanců, bude to pro Vás výhodou
- jste energická, komunikativní a samostatná osobnost, nehledáte překážky, ale cesty, jak věci mohou fungovat
- máte ŘP skupiny B a nebojíte se jezdit

Nabízíme:

Co nabízíme:

- samostatnou práci, při které využijete své komunikační dovednosti i kreativitu
- radost z úspěchu a vydělaných peněz - motivační finanční ohodnocení s bonusovou složkou mzdy
- řadu benefitů - 28 dní volna celkem, možnost práce na home office, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod
- práci v Pardubicích v přátelském kolektivu - budete mít vedle sebe naše zkušené konzultantky, kteří Vám pomohou s adaptací
- příležitosti k rozvoji: nehodíme Vás do vody, čeká Vás propracovaný systém zaškolení, mentorování a následného vzdělávání
- nástup je možný ihned

V případě zájmu zašlete svoje CV, nebo odkaz na svůj profil na LinkedIn. Těšíme se na Vás!

  • Brno
  • Lucie Sedláčková
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Karlín, Praha
  • Orienta Czech s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. září
  • Brno
  • GIT Consult Czech s.r.o.
Zveřejněno: 25. července
  • Brno
Zveřejněno: 30. srpna
  • Strakonice
  • Unique Personalservice s.r.o. v…
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Ostrava
  • Work Service Czech s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • NonStop Consulting s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 19. září
  • Ostrava
  • ReloJob s.r.o.
  • 26 000 – 34 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. března
  • Nučice, Praha-západ
  • WAtech a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 10. září
  • Lázně Bělohrad
  • JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka
  • 19 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 14. srpna
  • Radim, Jičín
  • 7 000 – 11 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Valašské Meziříčí
  • Penny Market s.r.o.
  • od 18 700 Kč
  • Cheb
  • Altman AZ s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Žamberk
  • KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad…
  • 27 000 – 30 500 Kč
  • Lanškroun
  • Františkovy Lázně
  • Lázeňské sanatorium Dr. Peták s.r.o.
  • 21 000 – 23 000 Kč
  • Milovice, Nymburk
  • AUTO TICHÝ - centrum s.r.o.
  • 24 000 – 35 000 Kč

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

AJ benefit benefity bonus Bor CV data den doba dopis EU Facebook flexibilní hledám hledat hodnocení home office IT kandidát komunikace konzultant kurz kurzy LinkedIn mobil Most motivační dopis možnost mzda mzdy nábor náplň práce Office ohodnocení Pardubice plat postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní pozice RECRU recruiter rozvoj SOU stravenky školení teambuilding telefon výkon vzdělávání zaměstnanců zaměstnanec zkušenosti životopis agent cafeterie cesty doby dovednost finanční kolektiv komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov mentor motivační náplň oblast oblasti osobní osobnost personální portál PR pracovní doby profi přátelská přátelské překážky příležitost příležitosti případ sociální systém trh tým volna zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost