Hledáme lidem práci Manpower

Supervizor výroby - Mistr výroby s nástupním bonusem

Lokalita Mladá Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Přidejte se do týmu světového lídra v oblasti technologií a inovací v automotive, jednoho z největších dodavatelů automobilového průmyslu na světě. Do našeho závodu v Mladé Boleslavi nyní hledáme nového kolegu na pozici Supervizora výroby.

Můžete získat nástupní bonus ve výši měsíční hrubé mzdy. Je rozložen do 2 částek - 1. je po uplynutí vašeho prvního měsíce a 2. získáte po uplynutí zkušební doby.

Popis pozice:

  • Monitorování výrobních procesů a sledování kvality výrobků, aby byly splněny požadavky zákazníků
  • Vedení a koordinace týmu zaměstnanců výroby v souladu s cíli společnosti a vysokými standardy kvality
  • Implementace a dodržování norem a postupů výroby a bezpečnosti práce
  • Rozvoj a motivace týmu zaměstnanců výroby a podpora osobního i profesního růstu
  • Personální agenda týmu (docházka, směny, dovolené)
  • Komunikace s manažery a supervizory z jiných směn

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Znalost výrobních procesů a postupů v automotive průmyslu
  • Znalost nástrojů pro řízení kvality a snižování nákladů
  • Schopnost pracovat pod tlakem a řídit více úkolů současně
  • Silné komunikační schopnosti
  • Alespoň mírně pokročilá angličtina

Nabízíme:

  • Nástupní bonus
  • Dynamické pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • Směnové příplatky
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • Příspěvky do systému benefitů Cafeteria (např. příspěvek na dopravu)
  • Příspěvek za senioritu
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta za zvýhodněnou cenu
  • Firemní tarif
  • 5 týdnů dovolené

V případě vašeho zájmu o tuto pozici prosím o zaslání strukturovaného životopisu. Ráda se s vámi poté spojím a domluvíme setkání, kde si povíme více informací.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 27. března
  • Hrádek nad Nisou
  • Markéta Kloučková
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 6. září
  • Pardubice
  • Manpower
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
Zveřejněno: 15. února
  • Praha
  • Manpower
    Benefity:
  • Sickdays
Zveřejněno: 26. května
  • Malešice, Praha
  • Marina Plotnicka
  • 25 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dog-friendly office
Zveřejněno: 23. června

ONTEX CZ s.r.o., DISPONERO s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Marie Havlová, Plastiform s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HR Direct s.r.o., Česká pošta, s.p., SH Job Partners s.r.o., ARAMARK, s.r.o., KAMAX s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., CAMPING CITY s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., LAKOVNA REPOS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Turnov, Mladá Boleslav, Kosmonosy, Dobrovice, Bakov nad Jizerou, Benátky nad Jizerou, Milovice, okres Nymburk, Hlavenec, Nymburk, Paceřice, Český Dub, Čelákovice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

agenda angličtina auto automobil benefit bezpečnost Boleslav bonus den dodržování docházka hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace kvality manažer měsíc místa mistr mobil motivace možnost mzdy NDA nové personální agenda plat podpora pojištění postup pozice požadavky práce pracovní pracovní místa pracovní prostředí prostředí příplatky příspěvek rozvoj růst řízení sledování směny SOU společnost společnosti sport stravování tarif uchazeč vedení vysoký vyšší zaměstnanců zaslání zkušenosti znalost životopis cíl dar doby dovolené firemní kariérní karta komunikační koordinace měsíční možnost kariérního růstu náklad nástroj oblast oblasti osobní penzijní penzijní pojištění personální PR proces procesů profesní profi průmysl případ příspěvky přístup schopnost schopnosti standard stroj systém technolog tým úkol volná pracovní místa výrobní výroby zákazník závod zkušební zkušenost životní