Supervizor výroby- vysoký výdělek + bonusy

Lokalita Hradec Králové
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Je vedení pracovníků vaším denním chlebem? V současné době hledáme nového parťáka na pozici Mistra výroby, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující firmy. Společnost se zabývá výrobou pryžových výrobků pro české i zahraniční klienty.

Místo výkonu práce: Hradec králové

Popis pozice:

vedení 25 pracovníků na oddělení lisovny, zodpovědnost za dodržování pracovních a technologických postupů

motivace pracovníků a jejich rozvoj, řešení personálních otázek

kontrola správnosti výrobních postupů a kvality výrobků

spoluúčast na plánování výroby, reporting vedoucímu výroby

práce v 3 směnném pracovním režimu

Profil kandidáta:

zkušenosti s vedením pracovníků

ochota pracovat na směny - 3 směnný provoz

znalost práce na pc

vůdčí schopnosti, zodpovědnost

Nabízíme:

atraktivní finanční ohodnocení, výkonnostní bonusy

každoroční navyšování mzdy

příplatky za přesčas

5 týdnů dovolené

příspěvek na životní pojištění

multisport karta, firemní telefon

dotované závodní stravování s výběrem z několika druhů jídel

možnost osobního růstu a rozvoje

přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

Máte zájem o tuto nabídku?