Hledáme lidem práci Manpower

Obsluha CNC (náborový příspěvek + bonusy)

Lokalita Hranice, okres Přerov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenost s CNC a zvládáte práci podle technických výkresů? Hledáme právě vás. Staňte se členem naší výrobní party v Hranicích a těšte se z řady vynikajících benefitů včetně náborového příspěvku (20+ tisíc).

Popis pozice:

Ve výrobě máme různé typy CNC strojů - můžete pracovat na tom, se kterým máte zkušenosti. Práce je nejčastěji na dvou či třísměnný provoz.

  • pracovat ve výrobě s daným CNC (např. vrtačka, tryskáč, laser, lis)
  • spolupracovat s kolegy v rámci výroby

Profil kandidáta:

  • Zkušenost s CNC alespoň 1 rok
  • Čtení technických výkresů
  • Zkušenost s prací s úhlovou hlavou (je bonus)
  • Znalost Heidenhain (je bonus)

Nabízíme:

  • Nadstandardní mzdu až 45000 Kč (dle zkušeností a typu stroje)
  • Dáme vám náborový příspěvek 20000 Kč
  • Výkonnostní bonusy vyplácené každý měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu až 3000 Kč
  • Můžete využít firemní školku a restauraci

  • Hranice, Přerov
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 27. března
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 22. března

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., BBA HRANICE, spol. s r.o., RenoServices, s.r.o., Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781, AB Max Lisovna Kovářov s.r.o., JPF Czech s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Valašské Meziříčí, SH Job Partners s.r.o., Hanácká potravinářská společnost s.r.o., Comac jobs s.r.o., Markmont, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., ARTEMIS agency s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LUMA trading s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Hřiště v CAJKU s.r.o., AMES s.r.o., AC Jobs, s.r.o., TRIMILL, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Elektronik / Elektronička

Olomouc, Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Hranice, okres Přerov, Bělotín, Všechovice, okres Přerov, Radotín, Lipník nad Bečvou, Potštát, Dolní Újezd, okres Přerov, Odry, Valašské Meziříčí, Prosenice, Šenov u Nového Jičína, Nový Jičín, Fulnek, Přerov, Tršice, Hlubočky, Velká Bystřice, Štramberk, Sedlnice, Fryšták, Vsetín, Kopřivnice

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

AJ benefit bonus bonusy Bor data den hledám HR IT kandidát měsíc nábor náplň práce NDA pozice práce příspěvek výkon zkušenosti znalost člen daný dar dovolené firemní náborové náborový náplň obsluha PR profi rok standard stroj technický výkonnost výrobní výroby zkušenost