Volné místo ve firmě UBC s.r.o.

Kompletační dělník - truhlář junior

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zdiby
Firma UBC s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura, Dělník / Dělnice, Truhlář / Truhlářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

UBC s.r.o.

Společnost UBC s.r.o. je dynamická společnost působící na trhu od roku 1991. Jedná se o českou výrobní a distribuční skupinu, která se v průběhu posledních let stala zajímavou alternativou zavedených značek na trhu koupelnového vybavení.

UBC s.r.o.

UBC s.r.o. Jsme česká stabilní inovativní společnost, která neustále roste, ale přesto si zachovává neformálního nekorporátního ducha. V našem sortimentu naleznete vše potřebné k zařízení a vybavení do koupelen. Momentálně hledáme nového kolegu do týmu, a to na pozici:

Náplň práce:

  • Příprava dílců, čištění a kování.
  • Kompletování a montáž dílů.
  • Čištění kompletu a příprava k balení
  • Práci pouze od pondělí do pátku v osmihodinových směnách po boku profesionálních truhlářů.

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost a pečlivost.
  • Chuť pracovat a optimistický přístup.
  • Praxe ve výrobě je u nás výhodou, nikoli však podmínkou.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci ve stálém kolektivu bez agenturních pracovníků.
  • Dotované obědy za 47 Kč v jídelně, která je v rámci budovy pro zaměstnance.
  • Slevy na naše produkty (veškeré koupelnové vybavení).
  • Volné vstupy do Aqua Palace Čestlice (vodní a saunový svět).
  • Volné vstupy do ZOO Praha.
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění.
  • Odpovídající finanční ohodnocení včetně odměn.
  • Pracoviště ve Zdibech u Prahy.
  • Jednosměnný provoz.

  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • České Budějovice
  • Iveta Králová
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 28. května
  • Nové Město, Praha
  • Simona Dorazilová
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Kuřim
  • Dana Havlíčková
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas

DoDo Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., MANDÍK, a.s., K2 moto s.r.o., Domov seniorů Fénix s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2, FLORA 24 s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, H&B Group s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Ing. Miroslav Vybulka, LKQ CZ s.r.o., ProJobEU s.r.o., Město Odolena Voda, PROTEOR CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Novitim s.r.o., Skanska a.s., European massage s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Daniel Menšík, Markmont, s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o., ANDĚL vzduchotechnika klimatizace, s.r.o., PRO SECURITY SE, Lagardere Travel Retail, a.s., Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., JANEMI s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, open recruitment s.r.o., TECHWOOD DESIGN s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., CigDus s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SZ-Czech 1 spol. s r.o., Automyčka Express s.r.o., Etimos Human s.r.o., OK klima s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., V.M.O. s.r.o., Waf-Waf Group s.r.o., AllTech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Pracovník / pracovnice ve službách, Zahradní architekt / architektka, Mistr / Mistrová, Svářeč / Svářečka, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Zdravotní bratr / sestra, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička v zemědělství, Promotér / Hosteska, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Praktická sestra, Všeobecná sestra

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Podolí, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 8 - Ďáblice, Praha 9 - Letňany, Praha 7 - Troja, Praha 9 - Prosek, Praha 8 - Libeň, Praha 6 - Bubeneč, Praha 8 - Karlín, Vysočany, Praha, Odolena Voda, Postřižín

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

AJ Čestlice dělník EU náplň práce pečlivost práce Praha praxe pro zaměstnance společnost truhlář Zruč agent kolektiv kov náplň PR