Volné místo ve firmě IT Bohemia,spol. s r.o.

Skladník - hutní materiál

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma IT Bohemia,spol. s r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství a automobilový průmysl, Jeřábník / Jeřábnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

IT Bohemia,spol. s r.o.

Jsme obchodně výrobní společnost, která se zabývá prodejem a distribucí hutního materiálu a výrobou přesných výpalků. Naším cílem je pomoci zákazníkům uskutečnit jejich výrobní záměry a poskytnout jim profesionální dodavatelský servis s důrazem na kvalitu a korektní přístup. Za základní předpoklady rozvoje úspěšné spolupráce považujeme rozsáhlý sortiment hutních materiálů, profesionální zpracování vypálených dílů a nabídku komplexních služeb.

Společnost IT Bohemia, spol. s r.o. je česká obchodně-výrobní společnost zabývající se prodejem a distribucí hutního materiálu a výrobou přesných výpalků. Cílem společnosti je pomoci zákazníkům realizovat jejich výrobní záměry a poskytnout jim profesionální dodavatelský servis s důrazem na kvalitu a korektní přístup.

Náplň práce:

Hledáte práci ve skladu a nevadí Vám dvousměnný provoz? Máte zkušenost s dálkově ovládaným jeřábem, VZV, případně máte odhodlání se vše naučit?

Náplní Vaší práce bude:

  • nakládka a vykládka kamionů s pomocí jeřábu a VZV – v případě potřeby je možnost zaškolení
  • práce se skenerem
  • jednoduchá administrace skladových operací
  • rozvážka zakázek v okolí Plzně

Co od Vás očekáváme:

  • dobrou fyzickou kondici
  • manuální zručnost
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • spolehlivost
  • řidičcský průkaz skupiny B – výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

Stanete se součástí malého týmu ve skladu naší firmy. Získáte stabilní zaměstnání v prosperující české firmě. Mimo standardní měsíční mzdu nabízíme měsíční odměny a finanční ohodnocení za Vaši odbornost, kterou můžete stále zvyšovat.

Benefity

  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Zvýhodněné půjčky Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Plzeň
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
včerejší
  • Plzeň
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 70 000 – 90 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Plzeň
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 24. dubna
  • Plzeň
  • Gi Group Czech Republic, s.r.o.
  • 160 Kč / hod
  • Plzeň
  • 40 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Plzeň
  • DU-MI CZ s.r.o.
  • 34 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
  • Bílá Třemešná
  • STRÁNSKÝ A PETRŽÍK, PNEUMATICKÉ VÁLCE,…
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 10. února
  • Ostrava
  • FG Energy s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Relax zóna
Zveřejněno: 10. března
  • Psáry
  • T SERVIS s.r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
    Benefity:

Schäfer - Menk s.r.o., DELA Company s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., AC Jobs, s.r.o., Skanska a.s., Advantage Consulting, s.r.o., AT SERVIS spol. s r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., VSP Auto, s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., SH Job Partners s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Markmont, s.r.o., Česká pošta, s.p., FLEXIMA s.r.o., ZOLLER CZECH s.r.o., Stäger Inovac Packaging s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., XXXLutz, HOFMANN WIZARD s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., DU-MI CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Trenkwalder a.s., ZDAR, a.s., Bc. Martina Lukášová, MBA, Hays Czech Republic, s.r.o., ALGON PLUS - AUTO, a.s., RUG CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., ARENIS s.r.o., REUS s.r.o., Nehet Logistic s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Logistik / Logistička, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Manažer / manažerka nákupu, Specialista / specialistka nákupu, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Specialista / specialistka kvality

Plzeň, Dýšina

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

AJ Bor cíle česká hodnocení IT možnost náplň práce NDA odměny ohodnocení práce sklad SOU společnost společnosti stabilní školení zaměstnání Zruč cíl české daný dar dobro finanční firmy kov materiál měsíční náplň obchod odbor odpovědný pomoc PR prodej případ přístup řidič servis součást standard tým výrobní zákazník zkušenost