Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Montážní dělník • 30.000,-Kč • možnost ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Tachov
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka výroby, Dělník / Dělnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč
Kontakt Šarlota Hummlová, zobrazit tel. číslo

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Společnost se zabývá výrobou ventilů na různé druhy tlakových nádob.

Náplň práce:

○ montáž různých typů ventilů ( plynové lahve, hasící přístroje )
○ kompletace , balení
○ práce v čistém prostředí vhodná pro muže
○ třísměnný provoz

Co od Vás očekáváme:

○ manuální zručnost
○ preciznost , zodpovědnost
○ komunikativní znalost českého jazyka

Co Vám můžeme nabídnout:

 ○ MZDA 30.000,- Kč/měs.
 ○ stravenkový paušál 3.150,-Kč
 ○ příspěvek na bydlení 1.500,- Kč ( při plné docházce )
 ○ 3 směny
 ○ 5 týdnů placené dovolené
 ○ placené přesčasy, víkendy ,svátky
 ○ týdenní výplatu záloh na mzdu
 ○ možnost ubytování
 ○ odměna 3 000,- za každého nového doporučeného kolegu s

Benefity

  • Kafetérie Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

dělník den druh možnost mzda náplň práce nové odpovědnost paušál plat práce prostředí přesčas přesčasy příspěvek směny společnost stravenkový paušál týden ubytování vhodná víkend znalost Zruč české dovolené jazyk kov náplň odměna placené PR stroj svátky