Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Vedoucí oddělení engineeringu - okres Teplice

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Teplice
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Marketing, reklama, média a PR, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého kolektivu Vedoucího oddělení engineeringu.

Náplň práce:

  • vedení projektových týmů v rámci oddělení řízení projektů,
  • vedení a koordinace procesního engineeringu a s tím spojená administrace,
  • zodpovědnost za všechny úkoly přidělené svěřenému úseku,
  • spoluúčast a odpovědnost při zavádění nových a změněných produktů, spolupráce při vyhotovování prvních vzorků a ověřovacích předsérií (dodržování jejich termínů),
  • spolupráce při uvádění strojů do provozu a jejich převzetí,
  • vedení a spolupráce v projektových skupinách.

Požadujeme:

  • min. SŠ, ideálně VŠ vzdělání technického směru,
  • praxi na stejné či velmi obdobné pozici (výroba, automotive),
  • velmi dobrá znalost německého (nebo komunikativní anglický jazyk a základy německého jazyka),
  • excelentní manažerské schopnosti,
  • uživatelskou znalost práce na PC,
  • logické myšlení, analytické schopnosti, flexibilitu, odolnost vůči stresu.

Nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení a benefity,
  • zaměstnanecké benefity – 13. plat, týden dovolené navíc, individuální jazykové kurzy, stravenky, firemní akce,
  • vzdělávací kurzy a semináře pro osobnostní rozvoj,
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti,
  • moderní pracovní prostředí,
  • možnost kariérního růstu,
  • přístup k nejmodernějším technologiím,
  • možnost podílet se na nových projektech.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková zobrazit tel. číslo e-mail přes odpovědní formulář

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

akce auto benefit benefity den dění dodržování firma hodnocení IT job kurz kurzy manažer možnost náplň práce odpovědnost ohodnocení plat práce pracovní pracovní prostředí prostředí rozvoj růst řízení seminář společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky stres Teplice týden týden dovolené navíc vedení vedoucí výroba vzdělání vzdělávací kurzy vzor zaměstnanec znalost anglický anglický jazyk díl dovolené finanční firemní jazyk kariérní kolektiv kontakt koordinace kov manažerské možnost kariérního růstu myšlení náplň národní navíc německé oddělení okres osobnost PC PR proces projekt projektový přístup sever severní schopnost schopnosti stroj technické technolog termín tým úkol úkoly uživatel vzdělávací kurz zaměstnanecké zaměstnanecké benefity