Vedoucí konstrukce - elektro

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Šárka Hajšmanová, zobrazit tel. číslo

Pro ryze českou společnost, zabývající se opravami, modernizacemi a výrobou lokomotiv a dalších kolejových vozidel, hledáme do čela týmu elektro konstruktérů nového vedoucího.

Popis pozice:

  • vedení týmu konstruktérů – organizace práce, kontrola, motivace, hodnocení…
  • odpovědnost za projektovou, konstrukční a výrobní výkresovou dokumentaci
  • spolupráce s ostatními úseky výroby
  • odpovědnost za technický rozvoj a odbornou úroveň oddělení

Profil kandidáta:

  • prokazatelné manažerské zkušenosti
  • praxe v elektrokonstrukci a projektování
  • proaktivní přístup
  • vysokou odolnost proti stresu, asertivitu
  • orientaci na výsledek, důslednost

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • zajímavé platové ohodnocení
  • 13. plat
  • školkovné 500 Kč/měs.
  • příspěvky na stravování/stravenky
  • 6 dnů dovolené za rok navíc
  • příspěvky na životní nebo penzijní připojištění
  • odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

Máte zájem o tuto nabídku?