Vedoucí oddělení konstrukce

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Adam Pastyřík, zobrazit tel. číslo

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost v Olomouci, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Vedoucí oddělení konstrukce.

Máte předchozí zkušenosti na této pozici?

Zvládnete řídit menší tým konstruktérů?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis.

Popis pozice:

Primárně budete zodpovídat za vedení týmu čtyř konstruktérů, budete jim rozdělovat práci a dbát na dodržování termínů z výroby. Nutné je znát (či pochopit) i technologii výroby a na základě toho činit rozhodnutí ve vedení týmu. S kolegy v týmu budete úzce spolupracovat, na starost dostanete kreslení složitějších výkresů a povedete příslušnou dokumentaci.

Profil kandidáta:

Od nového kolegy/kolegyně očekáváme předchozí zkušenosti na vedoucí konstruktérské pozici ve strojírenské firmě alespoň 3 roky. Nezbytná je i zkušenost s vedením menšího týmu. Značnou výhodou bude, pokud znáte kovové materiály, jejich slitiny a vlastnosti a pokud umíte pracovat v Inventoru. Výhodou pak bude znalost AJ.

Nabízíme:

Za svou práci dostanete férovou mzdu (40-45.000 Kč) a další benefity. Těšit se můžete na dovolenou nad zákonný rámec, dotované stravování, příspěvek na životní/penzijní pojištění a další výhody.

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2020 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena