Volné místo ve firmě Alerta s.r.o.

Specialista prodeje v T-Mobile – plat až 45 tisíc

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 7. 2. 2022)
Práce vhodná také pro absolventy, zdravotně postižené
Lokalita Litoměřice
Firma Alerta s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 45.000 Kč

O nás

Alerta s.r.o.

Úspěšný partner telekomunikačního operátora T-Mobile a.s. provozující několik poboček T-Mobile v různých částech celé České Republiky. Zaměstnancům nabízíme zajímavý bonusový program a další nadstandardní benefity.

O nás

Společnost Alerta s.r.o. je jedním z nejúspěšnějších partnerů pro telekomunikačního operátora T-Mobile a.s. provozující několik poboček T-Mobile v různých částech celé České Republiky. Celkem je nás ve společnosti téměř 100 a každý z nás ví, že jsme jedna velká parta, rodina, která táhne za stejný provaz a dokáže sáhnout i na ty největší cíle. Všichni jsme profesionálové a našim cílem je mít naprosto spokojeného zákazníka, proto dát každému maximální péči je pro nás standard. Na pozici specialista prodeje to vše začíná, kdo chce a pracuje na sobě, toho čeká karierní růst.

Náplň práce:

Místo výkonu práce je pobočka T-Mobile v Litoměřicích

  • každodenní komunikace se zákazníkem na pobočce
  • komunikace se zákazníkem přes telefon a email
  • vytváření nabídky na míru na základě zjištěných informací od zákazníka
  • prodej služeb T-Mobile
  • prodej telefonů a příslušenství
  • řešení reklamací, stížností a nestandardních požadavků
  • plnění stanovených cílů
  • řešení dalších provozních záležitostí

Co od Vás očekáváme:

  • výuční list/ středoškolské vzdělání
  • smysl pro obchod
  • touhu po výsledku
  • uživatelkou znalost práce na PC
  • chuť učit se
  • flexibilitu
  • odpovědnost
  • zodpovědnost
  • mít ambice na sobě neustále pracovat

Co Vám můžeme nabídnout:

  • kvalitní zaškolení – budete mít svého mentora, který Vám pomůže v začátcích
  • odpovídající mzdu dle výkonu (fix + provize)
  • kariérní postupy ( konzultant – zástupce vedoucí – vedoucí – swater – regionální trenér…)
  • služby T-Mobile téměř grátis
  • přátelský tým na pobočce
  • podporu ze strany manažera a trenéra
  • mnoho dalších benefitů … např. luxusní zájezdy ( Thajsko, Mauricius, Srí Lanka,
  • body do benefity.cz s měsíční odměnou až 10.000,– Kč
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • multisport karta
  • firemní chata
  • slevy na telefony a příslušenství
  • fenomenální firemní akce

Pošlete svůj životopis a průvodní dopis a my se s Vámi telefonicky spojíme.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát