Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ŠÉFMONTÉR NA VÝJEZDY SE SLUŽEBNÍM AUTEM (40-48.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Stavebnictví a realitní služby, Elektrotechnika a telekomunikace, Mistr / Mistrová, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 40.000 – 48.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Jsi ostřílený elektromontér s §7 a dovedeš odpovědně vést svůj tým? Chceš mít služební auto i pro soukromé účely a projezdit s ním stavby po republice? Tak už neváhej a pošli nám svůj životopis!

Stabilní a stále rostoucí firma hledá do svých řad další posilu na pozici:

Náplň práce:

* Organizace práce podřízených
* Dodržování technologických postupů
* Odpovědnost za celou stavbu
* Účast na kontrolních dnech
* Vedení deníku a kooperace s investory

Co od Vás očekáváme:

* Platnou elektro vyhlášku §7
* Zkušenosti s montážemi a vedením
* Schopnost zodpovědně koordinovat stavbu
* Ochotu cestovat se svým týmem po republice
* Znalost zásad BOZP

Co Vám můžeme nabídnout:

* Služební auto i pro soukromé účely
* Dovolenou nad rámec zákona
* Volné víkendy
* Firemní telefon a notebook
* Příspěvek na stravování
* Firemní akce
* Kariérní růst
* Osobní ohodnocení
* Příplatky a cesťáky

* Lokalitu: Pardubický kraj + výjezdy po Česku

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Pardubice
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 24. dubna
  • Pardubice
  • AQUASTAV PARDUBICE s.r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Pardubice
  • Instal Hanousek s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. dubna
  • Pardubice
  • Křenek, s.r.o.
  • od 25 560 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Pardubice
  • od 23 640 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Srch
  • ŠPRINC s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Tuněchody
  • ŽÁK STŘECHY s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Tuněchody
  • Tuněchody
  • Bylany
  • HYDROENERGIE DEVELOP spol. s r.o.
  • od 22 680 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • Chrudim
  • PRVNÍ STAVEBNÍ CHRUDIM a.s.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • Chrudim
  • SCALL s.r.o.
  • 50 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Chrudim
  • VIKTORSTAV s.r.o.
  • od 23 500 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Chrudim
  • Michal Šeda
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vejvanovice
  • Jiří Durilla
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Hradec Králové
  • Mountfield HK, a.s.
  • 26 600 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 17. února
  • Průhonice
  • Bytcentrum v. o. s.
  • 26 000 – 27 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 17. března

Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Fix and retail s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Libor Toman, Manuvia GreatWork s.r.o., X FUTURE Group s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., AC Jobs, s.r.o., KAMENICTVÍ LOUHA s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Ptáček - velkoobchod, a.s., AQUASTAV PARDUBICE s.r.o., STRONG MAX s.r.o., MARPRO s.r.o., MADREX s.r.o., VsTgrup s.r.o., Dzhuhanstav, s.r.o., PETRA Havarijní s.r.o., Matěj Machač, M - PROJEKCE s.r.o., Instal Hanousek s.r.o., MIROS Pardubice a.s., Správa a údržba silnic Pardubického kraje, REMYstav s.r.o., Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., RUNKUL COMPANY s.r.o., MIGBAU s.r.o., MIVET, s.r.o., Křenek, s.r.o., Adamix stavby s.r.o., ŠPRINC s.r.o., PURIM s.r.o., ŽÁK STŘECHY s.r.o., Petr Tomášek, HYDROENERGIE DEVELOP spol. s r.o., SIAG CZ, s.r.o., Stavební a pece, spol. s r.o., HK ENGINEERING s.r.o., PRVNÍ STAVEBNÍ CHRUDIM a.s., SCALL s.r.o., VIKTORSTAV s.r.o., PBK Chrudim a.s., DEUSTAV s.r.o., Michal Šeda, Jiří Durilla

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Recepční, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Obsluha strojů, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Kameník / Kamenice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Podlahář / Podlahářka, Pokrývač / Pokrývačka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Tesař / Tesařka, Výškový specialista / specialistka, Zedník / Zednice, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Fasádník / Fasádnice, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Pardubice, Staré Hradiště, Srch, Tuněchody, Bylany, Chrudim, Vejvanovice

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

AJ akce auto BOZP den dodržování elektro elektromontér firma hodnocení investor IT kariérní růst kraj Luže náplň práce odpovědnost ohodnocení OZP plat postup práce příplatky příspěvek růst služební služební auto SOU stabilní stravování telefon vedení víkend výjezd výjezdy zkušenosti znalost životopis firemní kariérní náplň operace organizace osobní PR rámec schopnost stav technolog tým zkušenost