Práce: SKLADNÍK - Praha 9, 17 000 Kč/měs.

lokalita: Praha zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáte práci a můžete nastoupit ihned? Máte zkušenost na pozici skladníka nebo s jakoukoliv jinou manuální prací? Pak nám zašlete Váš životopis ještě dnes.

Pro společnost obchodující s elektronikou hledáme vhodné zaměstnance, kteří jsou manuálně zruční, spolehliví a ochotní pracovat na 2 směny.

Náplň práce:

  • Manipulace se zbožím
  • Příjem a evidence zboží
  • Práce se čtečkou

Směnný provoz:
ranní (6:00 – 14:30) a odpolední (13:30 – 22:00) – střídání vždy po týdnu

Termín nástupu: IHNED
Lokalita: Praha – Horní Počernice
Plat: 100 Kč/hod.
Práce na dobu určitou do konce roku.

Není vhodné pro lidi s invalidním důchodem či zdravotním omezením.

POŽADAVKY:

  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost
  • Samostatnost
  • Pečlivost

BENEFITY:

  • Možnost získání bonusu až 6 000 Kč/měs.
  • Zajímavá brigáda na předvánoční období
  • Možnost nástupu ihned

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Obor

Služby

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.