Práce v nadační galerii - vhodné pro OZP - 165 Kč / hod.

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hluboká nad Vltavou
Firma BOURÁNÍ BARIER VZDĚLÁVÁNÍM A PŘESHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE NAPŘÍČ GENERACEMI, nadační fond
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží, Recepční, Pokladní, Specialista / specialistka ve službách
Min. vzdělání Základní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Nadační fond Bez Bariér – SPECIALISTA NA ZDRAVOTNÍ & SOCIÁLNÍ OBLAST
bohaté zkušenosti✔ vlastní školící centrum✔ profesionální tým✔ exkluzivní nabídky práce✔

VÍTEJTE NA STARTU VAŠÍ NOVÉ KARIÉRY

Náplň práce:

  • výpomoc v nadační galerii
  • komunikace s návštěvníky
  • obsluha kasy

Co od Vás očekáváme:

  • příjemné vystupování
  • ochota učit se novým věcem
  • kreativní, zodpovědný a samostatný přístup
  • OZP (invalidní důchod)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • příležitost hlavně pro OZP
  • možnost částečného úvazku (2 x 6 hodin týdně)
  • zajímavou a různorodou práci, která Vás bude bavit
  • zázemí stabilní firmy a pohodové kolegy
  • smlouvu na HPP
  • finanční ohodnocení 165 Kč / hodina
  • nová bezbariérová provozovna v centru Hluboké nad Vltavou
  • další možnosti profesního rozvoje skrz různé obory i v rámci mezinárodní spolupráce
  • právní i psychoterapeutické služby pro naše zaměstnance zdarma

  • Srnín
  • Pekárna Srnín s.r.o.
  • 26 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
  • Třeboň
  • Partners Financial Services, a.s.
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 25. března
  • Šestajovice, Praha-východ
  • Zdeňka Prišticová
  • 28 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 20. dubna

HOBRA - Školník s.r.o., XINTEX Czech, spol. s r. o., EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., Trenkwalder a.s., Globus ČR, v.o.s., JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., HS AUTO s.r.o., CellCo, s.r.o., GW JIHOTRANS a.s., Alpha Supplies s.r.o., B2M.CZ s.r.o., AAA poptávka, s.r.o., Business Aggregator, s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, DECATHLON z.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Tradiční vinaři s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., SKY SELECT INT., s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., O2 Czech Republic a.s., Derpal Logistic s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., Rovyna, s.r.o., Pekárna Srnín s.r.o., Teufelberger spol. s r.o., Partners Financial Services, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ELNZ s.r.o., YPSILON Prague s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., EFAFLEX - CZ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., DOKTOR OPTIK Group s.r.o., FOPO II., s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., HŠBETON s.r.o., NANO-DOMY s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., WEDOS Internet, a.s., Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22, ZAVRZ s.r.o., Bohemia Works Montagen Management s.r.o., Okresní soud v Českých Budějovicích, TSE ELECTRONICS spol. s r.o., ELYN ENERGIE a.s., P-N s.r.o., MSV Multicall s.r.o., INVESTIX a.s., Montela s.r.o., Krajské státní zastupitelství v Českých Budějovicích, Domov mládeže a Školní jídelna, České Budějovice, U Hvízdala 4, KOH-I-NOOR MACHINERY a. s., LuckyNet s.r.o., NICOTRANS a.s., ProŽivot s.r.o., Thi Thu Thao Nguyen

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Pekař / Pekařka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Domácí práce, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Realitní makléř / makléřka, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Laborant / Laborantka, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Přijímací technik / technička

Celá ČR, Tábor, Hrdějovice, České Budějovice, Litvínovice, Homole, Brloh, okres Český Krumlov, Srnín, Veselí nad Lužnicí, Velešín, Třeboň, Český Krumlov, Zubčice, Soběslav, Prachatice, Písek, Malšice, Suchdol nad Lužnicí, Opařany, Planá nad Lužnicí, Sezimovo Ústí, Jindřichův Hradec, Volary, Čkyně, Strakonice, Lipno nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

AJ Bor důchod EU fond hodina hodnocení IT komunikace mezinárodní Most možnost nabídky nad Vltavou náplň práce nová obory ohodnocení OZP pec práce rozvoj specialist specialista spolupráce stabilní vhodné zdarma zkušenosti bar centrum dar finanční firmy invalidní kreativní list možnosti náplň národní oblast obor obsluha odpovědný pomoc PR právní profesní příjemné příležitost přístup služby tým zkušenost