Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

OBCHODNÍK S ROZVOZEM-STRAKONICE (až 50 000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Strakonice
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obchod, nákup a prodej zboží, Potravinářství a krmivářství, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Závozník / Závoznice, Prodavač / Prodavačka, Obchodní zástupce / zástupkyně
Hrubá mzda 25.000 – 50.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Kdo by neznal tu známou melodii linoucí se ze žlutých vozů, která nás láká k nákupu výborných mražených produktů. Rodinná společnost Family Market s více než 28letou tradicí na českém trhu hledá do svých řad nové tváře, které budou rozvíjet obchod s mraženým zbožím.

Staňte se součástí společnosti jako OBCHODNÍK S ROZVOZEM. Umíme nabídnout hlavní pracovní poměr i spolupráci formou živnostenského oprávnění

Náplň práce:

  • rozvoz a prodej mražených produktů ve zvoleném regionu
  • proaktivní oslovování stávajících i nových zákazníků
  • rozvoz letáků v rámci prodeje mražených a suchých produktů
  • plánování tras ve spolupráci s nadřízeným
  • týmové porady a reporting nadřízenému

Co od Vás očekáváme:

  • praxi s přímým prodejem
  • ŘP sk.B
  • výpis z karty řidiče
  • potravinářský průkaz
  • trestní bezhúhonnost
  • časovou flexibilitu (pracovní doba 10-18:30h)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaškolení formou mentoringu zkušenějších kolegů
  • motivující mzdové ohodnocení s provizemi
  • práci v zavedené společnosti a kvalitním sortimentem
  • firemní oblečení
  • diety
  • zvýhodněné ceny na sortiment Family Market
  • výhodné volání pro celou rodinu
  • tankovací kartu za firemní ceny benzínu a nafty (v případě plnění nastavených cílů)
  • práci formou HPP nebo na IČO

Místo pracoviště: Strakonice

  • Třebíč
  • Pavel Kočí
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 20. dubna

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., LKQ CZ s.r.o., Šmídl s.r.o., AGROZET České Budějovice, a.s., NANO-DOMY s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Zeelandia spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., STRAKONSPED s.r.o., STRAKON CZ s.r.o., DZORD s.r.o., HRDLIČKA OILS s.r.o., Autoškola PELLA s.r.o., Rest Nápoje s.r.o., CIVA TRANS s.r.o., EGIDA BRUSY s.r.o., Jednota, spotřební družstvo ve Volyni, HERLIN spol. s r.o., Zemědělské obchodní družstvo Němětice, VER STYLE s.r.o., Zemědělské družstvo Kestřany, 1. písecká lesní a dřevařská, a.s., Masná výroba a uzenářství Bohunice s.r.o., Potraviny Mandák s.r.o., AGRI PARTNERS Nezamyslice s.r.o., Václav Sladký, AZ Delta a.s., Průmysl kamene a.s., J & K řeznictví, a.s., ACE SPORT s.r.o., GOODIE s.r.o., ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o., GELERI s.r.o., Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o., Zemský hřebčinec Písek s.p.o., RÁJ SÝRŮ, s.r.o., ARRIVA vlaky s.r.o., Jednota, spotřební družstvo v Milevsku, okres Písek, Ing. Marie Junková, A. P. Transport s.r.o., GOLD MART s.r.o., RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o., Van Tien Do, KŮTA SERVIS s.r.o., AUTO CAIS s.r.o., JOSTRA cz spol. s r.o., KOROSTENSKI ASSISTANCE s.r.o., IT Profi s.r.o., Jihosepar a.s., Tien On Nguyen, DŘEVOTVAR - ŘEMESLA a STAVBY, s.r.o., VKB stavby s.r.o., ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o., VAFO Production s.r.o., Západočeské konzumní družstvo Sušice, TARATRANS spol. s r.o., MEDICA FILTER spol. s r.o., Statek Kašperské Hory s.r.o., Work & World s.r.o., MORFI s.r.o., STABE GROUP s.r.o., ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN, Papusprint spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Palubní průvodčí / Steward / Letuška, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Produktový manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Strakonice, Čkyně, Písek, Chelčice, Sušice, okres Klatovy, Prachatice, Řepice, Rovná, okres Strakonice, Přešťovice, Miloňovice, Štěkeň, Němětice, Nihošovice, Velká Turná, Dobev, Kestřany, Drhovle, Bohunice, Horažďovice, Nezamyslice, okres Klatovy, Slatina, okres Klatovy, Blatná, Lipovice, Vodňany, Těšovice, okres Prachatice, Zdíkov, Vimperk, Buk, okres Prachatice, Hracholusky, okres Prachatice, Číčenice, Kašperské Hory, Malovice

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

AJ Bor den diety doba hlavní hodnocení IT Konice mentoring místo nadřízený náplň práce nová nové oblečení ohodnocení plán plánování plnění práce pracoviště pracovní pracovní doba pracovní poměr reporting rozvoz SOU společnost společnosti Strakonice školení cíl české firemní karty kov kvalitní mentor mzdové nadřízené náplň obchod oprávnění poměr potravinář PR prodej případ region report řidič součást stav trh tým zákazník