Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Prodavač v Café Globus

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistou budoucnost.

Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo. Naši zaměstnanci sami poznají, co je třeba udělat, a jednají tak, jako by Globus byl jejich vlastní.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Ceníme si selského rozumu a schopnosti převzít za svá rozhodnutí zodpovědnost.

Co Vás čeká?

Pestrá práce mezi lidmi, žádné sezení za stolem v kanceláři. Kolegové, na které se můžete spolehnout.

Hrajeme podle pravidel, nemáme problém prohodit si navzájem směny a přijde nám samozřejmé přiložit ruku k dílu, když kolegové nestíhají.

Jaká bude náplň práce

Obsluha zákazníků v našem Café Globus, prodávání nejen kávy, ale i zákusků, dortíků, čerstvého pečiva. Vše vyrobené v naší pekárně. Budete dbát na to, aby bylo co prodávat. Tedy aby naše prodejní pulty byly stále plné a zákazníci měli z čeho vybírat.

Tři nej, proč pracovat u nás:

Dáváme rovné příležitosti všem bez předsudků.
Každý zaměstnanec se u nás muže spolehnout na pomoc ostatních.
Co slíbíme, to skutečně dodržíme.

Hledáme správného globusáka, který:

myslí na zákazníka
umí zákazníka obsloužit s úsměvem
se naučí sortiment, který prodává
je pracovitý, protože u nás pracuje o víkendech a svátcích
spolupracuje s kolegy a zároveň umí pracovat samostatně

Práce u nás stojí za to. Férová mzda a spousta dalších „maličkostí“:

  • své peníze dostanete vždy a včas
  • v listopadu 13. mzdu
  • na dovolené nešetříme, po 3 letech máte 5 dní dovolené navíc
  • šatna, sprchy, ale i kuřárna vám bude k dispozici
  • voláte draze? Naši zaměstnanci mají výhodné volání nejen pro sebe, ale i pro své blízké
  • cestujete rádi? Díky Globusu můžete cestovat nejen k moři levněji
  • nebo raději za kulturou? Co takhle slevy do divadla, nejen pro sebe, ale i pro Váš doprovod..

Není toho málo a ještě vás může leccos mile překvapit…

A co teď?
Fajn, že jste dočetli až sem, to by byla škoda nám neposlat Váš životopis. :-) Stačí kliknout na odpovědět…

  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Česká Třebová
  • Josef Škrkoň - Techplast, a.s.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 27. dubna
  • Trutnov
  • FORCE TRADE s.r.o.
  • 19 000 – 33 000 Kč
  • Dobrovice
  • KWD Bohemia, s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč

O2 Czech Republic a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ProJobEU s.r.o., CELTIMA s.r.o., ELTODO, a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., MALDECOR s.r.o., Minit, s.r.o., 1ku1 s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., Motopoint, a.s., EVROPA realitní kancelář, SAFE LOGIC s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Česká spořitelna, a.s., XXXLutz, Bageterie Boulevard, Kitl s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Praha, Randstad HR Solutions s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., DISPONERO s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Asistent / Asistentka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Dekoratér / Dekoratérka, Dělník / Dělnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Rytec / Rytkyně, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Tesař / Tesařka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Opravář / Opravářka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Polygrafický inženýr / inženýrka, Polygrafický technik / technička, Tiskař / Tiskařka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Liberec, Celá ČR, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, Liberec, Hodkovice nad Mohelkou, Liberec I-Staré Město, Liberec, Jablonec nad Nisou, Český Dub

Odbory - proč a jak je založit

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

AJ budoucnost firma hledám HR IT kancelář kolegové Most mzda náplň práce odpovědnost peníze práce prostředí Skuteč směny škoda víkend zaměstnanec životopis díl dovolené kov kvalitní list náplň navíc obsluha obsluha zákazníků Ostatní pomoc PR problém prodej prodejní příležitost příležitosti schopnost schopnosti v roce zájem zákazníci zákazník zaměstnanci