Kreativní prodejce kuchyní Möbelix Most (A1248)

Most
30.000 – 40.000 Kč
Jazykové znalosti
Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

XLCZ Nábytek s.r.o.

Möbelix je nejvýhodnější obchod s nábytkem v České republice! Naší doménou je cenově výhodný nábytek do obývacího pokoje, ložnice, jídelny, pracovny, koupelny, dětského pokoje i zahrady, kuchyně na míru plánovatelné podle vás, stejně jako doplňky do domácnosti, koberce, závěsy, textil, dekorace, lampy a světla a mnoho dalšího.

Popis

Baví tě kreativita a digitální technologie? Co takhle zažívat ten vzrušující pocit, když ve 3D plánovači vytváříš kusy umění? Pokud máš smysl pro design a rád komunikuješ s lidmi, můžeš se stát součástí našeho týmu jako návrhář a prodejce kuchyní.

U nás není potřeba mít pokročilé IT znalosti, naučíme tě všemu potřebnému. Stačí být tvůrčí, empatický a mít smysl pro obchod. Navíc oceníme tvé schopnosti v kuchyni, protože kdo by lépe porozuměl potřebám zákazníků než zkušený kuchař?




Co tě čeká na začátku? Intenzivní školení v plánovacím programu CARAT, a poté příležitost zúročit své dovednosti přímo v praxi na prodejně. Jakmile se osvědčíš, můžeš se pustit do plánování kuchyní pro naše klienty.

TVŮJ ÚKOL:

• Navrhovat a prodávat kuchyně se vším všudy

• Využívat grafický program CARAT

• Vytvářet 3D vizualizace

• Spolupracovat se zákazníky na jejich vysněných kuchyních




Požadujeme

JAKÉ MÁŠ KVALITY? Máš vkus a cit pro detail? Rád komunikuješ a umíš oslovit lidi? Empatický a trpělivý? Zodpovědný a schopný řídit zakázku od začátku do konce? Nevadí Ti, že si o víkendu vyděláš nejvíc? Skvělé! Zbytek tě naučíme my.




Nabízíme

CO MŮŽEŠ OČEKÁVAT OD NÁS?


• Provize z každé prodané kuchyně a obratové prémie navíc může být tvá

• Zpočátku ti budeme provizi z prodeje garantovat, poté bude výdělek přímo úměrný Tvé šikovnosti

• Profesionální rozvoj díky školením a podpoře od dodavatelů

• Přátelská atmosféra a podpora kolegů

• Možnosti kariérního růstu

• Zaměstnanecké benefity jako jsou stravenky, slevy na produkty, slevu na tankování či tarify na volání.

• Jubilejní odměny a až 10.000 Kč odměnu za doporučení nového kolegy.


Rozmanitost, spravedlnost a rovné příležitosti jsou pro nás v Möbelix obzvláště důležité. Vítáme proto lidi všech pohlaví, věku, sexuální orientace a náboženství nebo osoby s migračním pozadím.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

POWER, a.s. | POWER, a.s. | Most Most
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro rodiče
Zveřejněno: 10. července
Köster CZ s.r.o. | Köster CZ s.r.o. | Žacléř Žacléř
  • 37 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 22. října
Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně | Jednota, spotřební družstvo v… | Vracov Vracov
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 22. října
Martin Čech | Martin Čech | Rudná, Praha-západ Rudná, Praha-západ
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 22. října
Domov pro seniory Kociánka,příspěvková organizace | Domov pro seniory Kociánka… | Brno Brno
  • 35 000 – 43 500 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 15. října

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ELKOPLAST CZ, s.r.o., Bageterie Boulevard, Libor Mrkos, NEW YORKER CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Techco-Electrics ETS s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ARCOS FM CZ s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Czech Aerosol, a.s., Středisko pro úspory energie s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., A 11 s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Grafton Recruitment s.r.o., Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, HOFMANN WIZARD s.r.o., SANITINO s.r.o., FAnn Retail, a.s., POWER, a.s., Balencien s.r.o., Globus ČR, v.o.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Finanční poradce / poradkyně, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Vizážista a kosmetik / Vizážistka a kosmetička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Realitní makléř / makléřka, Manažer / manažerka logistiky, Obchodní manažer / manažerka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Právník / Právnička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Vedoucí skladu

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Chomutov, Most, Teplice, Chabařovice, Trnovany, Teplice, Teplice, centrum, Otvice, Velvěty, Rtyně nad Bílinou, Louny, Žatec, okres Louny, Celá ČR, Kadaň, Hostomice, okres Teplice, Krupka

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

design