Volné místo ve firmě TRANSFER International Staff

Elektrikář / Údržbář strojů a zařízení - mzda až 35.000 Kč - 5 týdnů dovolené

Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Moravská Třebová
Zadavatel TRANSFER International Staff s.r.o.
Hrubá mzda 27.000 – 35.000 Kč
Kontakt Tereza Chytilová, zobrazit tel. číslo

O nás

TRANSFER International Staff s.r.o.

TRANSFER International Staff je rakouská společnost, která má více než 24 roční zkušenosti na trhu práce. Momentálně zaměstnáváme více jako 3 000 lidí.

Pracovní náplň

  • Samostatné provádění a zajišťování oprav strojů, lisů a speciálních zařízení
  • Provádění preventivní údržby výrobních zařízení
  • Zajišťování běžné údržby
  • Dokumentace potřebné k údržbě

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání nebo vyučení v oboru elektrika nebo elektronika
  • Nutné osvědčení dle vyhl.50/1978 Sb. §6
  • Ochota práce na 2 směny

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Prémie za docházku
  • Prémie dle výsledků společnosti
  • Benefitové programy (flexipassy, zvýhodněné telefonní tarify, program doporuč nového kolegu)
  • Dotované stravování
  • Mzda až 35 000Kč (dle zkušeností)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát