Servis elektroniky - jednoduchá manuální práce na ranní směnu

Lokalita Brno
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Natálie Dobešová, zobrazit tel. číslo

Jsme servisní centrum se zaměřením na opravy notebooků a mobilů, a právě teď hledáme nové kolegy na pozici Operátora. Pokud jste manuálně zruční a hledáte zajímavou práci, kde se nebudete nudit, přidejte se k nám. Znalosti nebo předchozí praxe nejsou potřeba - vše vás naučíme.

Popis pozice:

Co budete vaší náplní práce?

  • Kompletace notebooků a mobilních telefonů.
  • Testování funkčnosti.
  • Zadávání údajů do interního systému.
  • Pájení.

Profil kandidáta:

Požadujeme:

  • Manuální zručnost.
  • Dobrý zrak.
  • Uživatelskou znalost práce na PC.
  • Zkušenosti s pájením a znalost angličtiny přivítáme, ani jedno však není podmínkou.

Nabízíme:

Co nabízíme:

  • Práci pouze na ranní směny (jednosměnný provoz)
  • Náborový bonus 3 000 Kč.
  • Týden dovolené navíc a sick day k tomu.
  • Stravenkový paušál a možnost využít stravování v jídelně (u oběda výběr ze šesti jídel)
  • Odborná školení, možnost kariérního růstu a spousta dalších výhod!

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na email e-mail přes odpovědní formulář, telefonicky zobrazit tel. číslo 128 nebo stiskněte na tlačítko ODPOVĚDĚT.

Máte zájem o tuto nabídku?