O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Jsi absolventem technického - elektro oboru a hledáš start v zajímavém oboru se stabilním zázemím mezinárodní HI-TECH společnosti? Případně již nějakou tu praxi máš ale chceš se profesně posunovat a stát se součástí mladého, mezinárodního kolektivu talentovaných techniků?
Pak nám zašli svoje CV a my se s Tebou rádi setkáme!

Náplň práce:

* Montáže a testy jemné výzkumné elektroniky
* Práce v čistém prostředí s precizní elektronikou
* Profesní posun a cestování do zahraničí
* Komunikace s kolegy ze zahraničí i v ČR

Co od Vás očekáváme:

* Elektro vzdělání - SOU nebo SOŠ
* Vyhláška 50 - Slovenská nám vyhovuje!
* Základní orientace ve schématech
* Chuť profesně růst!
* Základní angličtina

Co Vám můžeme nabídnout:

* Vhodné pro absolventy a mírně pokročilé elektro nadšence se zájmem o špičkovou elektroniku
* Práce na 1směnu
* Pružná pracovní doba,
* Práce v mezinárodní firmě s možností profesního růstu
* Rozvojové a jazykové kurzy
* Zaměstnanecké benefity a různé akce
* Místo práce: Brno město

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Trenkwalder a.s. | Trenkwalder a.s. | Brno Brno
  • 29 200 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 26. srpna
Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o. | Frauenthal Airtank Hustopeče… | Hustopeče Hustopeče
  • 32 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. listopadu
BigMat CZ, obchodní družstvo | BigMat CZ, obchodní družstvo | Horní Počernice, Praha Horní Počernice, Praha
  • 33 000 – 39 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 6. září
O2 Czech Republic a.s. | O2 Czech Republic a.s. | Brno Brno
  • 60 000 – 90 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 6. září
Technické služby města Litoměřice, příspěvková organizace | Technické služby města… | Předměstí, Litoměřice Předměstí, Litoměřice
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. září
MJ stores s.r.o. | MJ stores s.r.o. | Klatovy III, Klatovy Klatovy III, Klatovy
  • 29 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. srpna
K&L Rock Services s.r.o. | K&L Rock Services s.r.o. | Karlín, Praha Karlín, Praha
  • 35 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 6. září
K&L Rock Services s.r.o. | K&L Rock Services s.r.o. | Brno Brno
  • 40 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 6. září

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Manuvia, a. s., organizační složka, Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., AC Jobs, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Metaldyne Oslavany, spol. s r.o., OHLA ŽS, a.s., EDYMAX Job Czech a.s., Horavia s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., STAREZ - SPORT, a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., CREW-MONT s.r.o., BRATEX, spol. s r.o., Orienta Czech s.r.o., Trenkwalder a.s., ILIOS s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., ČESKÁ TELEVIZE, T-Mobile Czech Republic a.s., SPIE Stangl Technik spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Dělník / Dělnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Projektant / Projektantka, Projektový / projektová manažerka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Energetik / Energetička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Obsluha strojů, Manažer / manažerka prodeje, Opravář / Opravářka, Elektronik / Elektronička, Strojní mechanik / mechanička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Brno, Horní Heršpice, Brno, Modřice, Brno-město, Brno, Komárov, Brno

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

NETFLIX ZDARMA

Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

ZJISTIT VÍC