Hledáme lidem práci Manpower

Stavbyvedoucí elektro

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Stavebnictví a realitní služby

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme ODBORNÍKA! Pro českou, rodinnou společnost hledáme šikovného a zkušeného vedoucího s vyhláškou 50. Budete mít na starost vedení montážních prací (ELEKTRO) a budete fyzicky dohlížet na chod jednotlivých staveb. Pokud hledáte nyní pracovní příležitost a chcete hlavně jistotu a stabilitu, tak zašlete svůj životopis a já Vám ráda dodám veškeré podrobnosti. Budu se těšit!

Popis pozice:

  • samostatné vedení, koordinace staveb
  • odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů, koordinace a kontrola práce pracovníků stavby
  • komunikace s ostatními úseky společnosti, odpovědnost za dodržování a kontrolu BOZP, PO
  • ekonomické vyhodnocení stavby
  • řízení a kontrola subdodavatelů
  • příprava a kontrola podkladů pro předání realizovaných zakázek
  • jednání se zákazníkem a úřady
  • řádné vedení dokumentace staveb

Profil kandidáta:

  • min. SŠ vzdělání v oblasti elektra
  • schopnost vedení vlastních zaměstnanců i spolupráce se subdodavatelskými firmami
  • vyhláška č.50/78 Sb. – min. §6
  • samostatné rozhodování, zodpovědnost, časovou flexibilitu, komunikační dovednosti
  • uživatelskou znalost práce na PC, MS Office
  • autorizace v oboru výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • jistotu stabilního zaměstnání ve společnosti, která má narůstající tendenci zisků
  • poskytneme Vám služební vůz i k soukromým účelům
  • zaručíme pružnou pracovní dobu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • notebook, služební telefon
  • jsme naprosto upřímní a rádi odměňujeme (roční odměny, benefity)
  • potěší Vás 5 týdnů dovolené, pravidelné vzdělávání, rozvoj a společné akce
  • v kancelářích máme pohodové lidi, dobrou atmosféru a nechceme to měnit

  • Plzeň
  • Stavbyvedoucí
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. května
  • Kladno
  • Agressová Damaris
Zveřejněno: 11. ledna
  • Praha
Zveřejněno: 6. března
  • Hradec Králové
  • Manpower
Zveřejněno: 9. srpna
  • Třemošnice
  • Valenzová Jana
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 7. září
  • Plzeň
  • Konopíková Lenka
Zveřejněno: 10. srpna

ČESKÉ PLOTY, s.r.o., Skanska a.s., TEPLOTECHNA Ostrava a.s., ManpowerGroup s.r.o., M + D MARKET s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., TechnologyPipe Services s.r.o., M - SILNICE a.s., THERM, spol. s r. o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., ČIPERA services s.r.o., VYKRUT zahradní služby a.s., MORYS s. r. o., FARNÍK technologické montáže s.r.o., SOLID CONSTRUCTION GROUP a.s., ASTRIT SARAQI s.r.o., Stavební družstvo Vysočany, Dalphen Building s.r.o., Stavitelství Procházka s.r.o., Stolařství Šputa s.r.o., JOB FACTORY s.r.o., Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace, MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s., Půjčovna lešení Ostrava s.r.o., Stavby COMPLET s.r.o., JAMI - stav, s. r. o., Stavby Střechy Komíny s.r.o., VÍTKOVICE HAMMERING a.s., KAPPI STAV OSTRAVA s.r.o., Dynia group s.r.o., SCHWING Stetter Ostrava s.r.o., Zdeněk Šopík, s.r.o., MPA ProjektStav s.r.o., T2 STAVBY s.r.o., SUBSTAV Invest s.r.o., VENBAU Profi s.r.o., STAROBĚLSKÝ PIVOVAR, a.s., TomyMont s.r.o., Endrutal Stavby s.r.o., JTA - Holding, spol. s r.o., RADOST-STAVBY s.r.o., STAVBY S BAGRY s.r.o., STABAMA s.r.o., ADENTRO, s.r.o., TIMO profistavby s.r.o., BAUS, spol. s r.o., MRAMOR Trading s. r. o., MIJA - MENMARK, s.r.o., STAVMONT - sanace staveb, spol. s r.o., EVDISVAR s.r.o., Isac corporation s.r.o., STASPO, spol. s r.o., LAMMB systems s.r.o., BYSTROŇ Group a.s., Dychus Real Stav, s.r.o., EVD SPOLEK CZ s.r.o., EUROprojekt build and technology s. r. o., Štefan Škorvaga s.r.o., VOSTAV MORAVA a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Jeřábník / Jeřábnice, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Referent / Referentka, Prodavač / Prodavačka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Zámečník / Zámečnice, Dělník / Dělnice, Klempíř / Klempířka, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Podlahář / Podlahářka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Tesař / Tesařka, Zedník / Zednice, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička, Izolatér / Izolatérka, Opravář / Opravářka

Ostrava, Bohumín, Orlová

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

AJ akce auto benefit benefity Bor BOZP den dodržování dokumentace ekonom elektro EU firma hledám hodnocení IT kancelář kandidát komunikace Luže Most náplň práce odměny odpovědnost Office OZP plnění pozice práce pracovní pracovní poměr pracovník rozvoj růst řízení služební SOU společnost společnosti spolupráce stabilní telefon úřad vedení vedoucí vzdělání vzdělávání zaměstnanců zaměstnání znalost životopis dobro dokument dovednost dovolené jednání komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontrola koordinace kov na dobu náplň oblast oblasti obor odbor Ostatní PC poměr PR pracovní příležitost profi předání příležitost příprava roční řidič schopnost stav termín uživatel zákazník