Pracujte jako skladník pro DHL! 28 000 Kč - Rudná u Prahy

Lokalita Rudná, okres Praha-západ
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáte práci bez nočních směn s volnými víkendy? Vlastníte oprávnění na VZV a práce ve skladu Vám není cizí? Pak hledáme právě Vás! Pojďte pracovat pro světového lídra v oblasti logistiky!

Po zkušební době navíc od nás dostanete náborový BONUS!

Popis pozice:

  • vyřizuje objednávky dle požadavků zákazníka a dle přidělené dokumentace
  • provádí skladové operace za použití vysokozdvižného vozíku a ostatní manipulační skladové techniky vč. skenerů
  • vyskladňuje a naskladňuje zboží do/z regálů nebo nákladních aut
  • provádí balení, etiketování a kompletaci zboží dle požadavků zákazníka
  • hotové zásilky převáží na určené místo, přeskládává zboží
  • třídí prázdné palety dle druhů a kvality

Profil kandidáta:

  • zkušenosti s prací ve skladu
  • platné VZV oprávnění
  • spolehlivost a vzorná docházka

Nabízíme:

  • mzdu 28 000 Kč měsíčně
  • 70 Kč stravenkový paušál za každou odpracovanou směnu
  • náborový bonus po zkušební době - 3 000 Kč v čistém!
  • možnost MultiSport karty

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím formuláře níže! Těšíme se na Vás na osobním pohovoru.