Hledáme lidem práci Manpower

Zákaznický Servis. Až 30 000,- Kč. I Absolvent

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přidejte se ke společnosti, která je jedním ze tří největších poskytovatelů finančních služeb v České republice. Staňte se členem úspěšného týmu, který je naší důležitou součástí.

Do našeho interního call centra v Hradci Králové hledám nové kolegy a kolegyně na pasivní linku. Rádi mezi s sebou přivítáme příjemného kolegu s nadšením pro prodej a komunikaci s lidmi. Všechno ostatní Vás naučíme.

Popis pozice:

Co Vás u nás čeká?

Budete zodpovědní za telefonickou komunikaci s našimi stávajícími klienty. Čeká Vás péče o zákazníka, administrativní činnost a prodej doplňkových služeb a produktů.

Profil kandidáta:

Co čekáme my od Vás?

Samozřejmostí je maturitní vysvědčení v kapse, čistý trestní rejstřík a nebýt v insolvenci. Dále očekáváme perfektní znalost českého či slovenského jazyka bez vad řeči.

Nabízíme:

Co Vám za to nabízíme?

*hlavní pracovní poměr

*fixní mzdu ve výši 22 000,- Kč/měsíc

*bonusovou složku až dalších 7 000,- Kč

*díky střídání ranních/denních a odpoledních směn od pondělí do pátku (7:00 – 22:00) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu

*odpočinek je pro nás důležitý, proto Vám dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)

*navíc máte 5 dnů zdravotního volna

*stravenky v hodnotě 100,- Kč/den do nepřeberného množství obchodů a jídelen v okolí

*příspěvek do Cafeterie 8 100,- Kč/rok

*zcela bezbariérové pracoviště, 8 minut od hlavního vlakového nádraží

Zaujala Vás pozice? Teď už nám stačí zaslat aktuální životopis na: e-mail přes odpovědní formulář nebo kliknout na tlačítko níže a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

  • Uhříněves, Praha
  • open recruitment s.r.o.
  • 32 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. června

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

absolvent administrativní administrativní činnost AJ aktuální bonus činnost den hlavní hledám HR interní IT kandidát koníčky králové Luže měsíc Most náplň práce nové péče pozice práce pracoviště pracovní pracovní poměr příspěvek SOU společnost společnosti stravenky telefon týden týden dovolené navíc zdravotní znalost životopis bar cafeterie centra české člen dovolené finanční jazyk kolegyně kontakt kov náplň navíc obchod odpovědní Ostatní placené poměr PR prodej profi příjemné rok servis součást tým volna zákaznický servis zákazník