Svářeč (m/ž) │ až 300 Kč/hod. – Multisport karta

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ivančice
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Svářeč / Svářečka
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 250 – 300 Kč / hod

ProJobEU s.r.o.

Pro klienta, který se zabývá výrobou lehkých i těžkých svařenců z nerezu a konstrukčních ocelí, hledáme do týmu novou posilu na pracovní pozici svářeč (m/ž)

NÁPLŇ PRÁCE

  • Příprava dílců pro svařování
  • Svařování metodou TIG / MAG
  • Svařování uhlíkové a nerezové oceli (potrubní dílce, plechové nádoby, ocelové konstrukce)
  • Výroba a montáž podle technických montážních náčrtků a schémat
  • Stabilní zaměstnání na HPP/IČO
  • Práce se vykonává v jednosměnném provozu (6:00 – 14:00 hod.)
  • Místo výkonu práce: Ivančice (okr. Brno)

POŽADUJEME

  • Znalosti na úrovni SOU/SŠ technického směru
  • Znalost čtení výkresové dokumentace výhodou
  • Certifikace svářeče dle EN (není podmínkou)
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Praxe v oboru svařování
  • Základní přehled a znalosti norem a standardů
  • Manuální zručnost, spolehlivost a aktivní přístup
  • Číst jednoduché výrobní a montážní výkresy
  • Orientovat se ve výrobní dokumentaci

NABÍZÍME

  • Hodinovou mzdu až 300 Kč/hod.
  • Zázemí stabilní a perspektivně se rozvíjející strojírenské firmy s rodinnou atmosférou
  • Příspěvek na stravné ve výši 100 Kč za odpracovaný den
  • Multisport kartu
  • Pojištění odpovědnosti

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle zobrazit tel. číslo . Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Mechanik údržby

Nutně vás hledají
  • Velké Meziříčí
  • NKT s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. dubna
  • Rosice, Brno-venkov
  • IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
Zveřejněno: 26. dubna
  • Zastávka
  • RENOMAG spol. s r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 24. dubna
  • Pohořelice, Brno-venkov
  • CPI Moravia Books s.r.o.
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Lékařská péče
včerejší
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Hodonín
  • J-RIVAL, s.r.o.
  • 32 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 14. srpna
  • Louka, Hodonín
  • 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře
  • 17 900 – 20 000 Kč
  • Kyjov, Hodonín
  • ROmiLL AGRICULTURE s.r.o.
  • od 24 000 Kč
  • Věž
  • Obec Věž
  • 38 000 – 43 000 Kč
  • Horní Krupá
  • Zemědělská společnost Horní Krupá, a.s.
  • od 28 000 Kč
  • Svojkovice, Rokycany
  • ODIN HOCKEY s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Radnice
  • PRIMA KLIMA TRADING CZ s.r.o.
  • od 23 563 Kč

NKT s.r.o., EK-INDUSTRY, s.r.o., MIKON TOOLS s.r.o., ATC Styl s.r.o., Trenkwalder a.s., Metaldyne Oslavany, spol. s r.o., Lead - HR Services s.r.o., AC Jobs, s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RENOMAG spol. s r.o., REGUTEC a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., CPI Moravia Books s.r.o., IFE-CR,a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Lead - Project Advices s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., JISTU recruitment s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., FRIGERA s.r.o., Šmídl s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., JOBSTART s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., AMNproTrade s.r.o., CSK-IMK, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Řidič / Řidička, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Rozpočtář / Rozpočtářka, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Velké Meziříčí, Adamov, okres Blansko, Brno, Náměšť nad Oslavou, Ivančice, Oslavany, Moravský Krumlov, Rosice, okres Brno-venkov, Zastávka, Němčičky, okres Brno-venkov, Ostrovačice, Pohořelice, okres Brno-venkov, Modřice

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Bor Brno certifikace den dokumentace hledám Ivančice job místo nabídka NDA odpovědnost pojištění pojištění odpovědnosti práce pracovní pracovní nabídka praxe příspěvek SOU sport stabilní stravné svařování telefon výkon výroba zaměstnání znalost znalosti Zruč životopis dar díl doby dokument firmy karta kontakt kov místo výkonu práce obor oprávnění PR případ příprava přístup standard stroj technické technický tým výrobní