Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

NC Seřizovač/Operátor - nástup ihned do kmene

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Společnost vyrábějící ložiska do motoru automobilu, která se upravují dle potřeb zákazníka, hledá nové kolegy do týmu Seřizovačů, kde budete mít na starost poloautomatické a automatické stroje.

Máte zkušenosti se seřizováním výrobní linky nebo jste čerstvým absolventem technického oboru? Můžete pracovat ve směnném provozu? Pokud ano, neváhejte se nám ozvat.

Stanete kmenovým zaměstnancem společnosti hned od nástupu.

Pracovní doba:

  • PONDĚLÍ - PÁTEK, 3 směnný provoz

Náplň práce:

  • seřizování, obsluha a údržba výrobních a obslužných strojů a zařízení
  • monitorování a kontrolní měření produktů společnosti
  • čtení technické dokumentace a její využití v praxe

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nástup přímo do kmene společnosti
  • nadstandardní příplatky (nad rámec zákoníku práce) za noční směny
  • stravenkový paušál 70 Kč/den, který jde přímo do mzdy
  • další finanční bonusy

K tomu přidáváme i tyto benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • smlouva na dobu neurčitou - jste kmenovým zaměstnancem přímo dané společnosti
  • kurzy AJ nebo NJ zdarma
  • flexipassy
  • příspěvek na životní pojištění
  • firemní akce několikrát ročně
  • vitamíny (v zimě) a iontové nápoje (v létě) zdarma
  • dárky k pracovnímu výročí a narozeninám
  • propracovaný zaškolovací systém pro nováčky
  • možnost karierního růstu

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání technického směru / vyučen
  • znalost výkresové dokumentace
  • zkušenosti s používáním měřidel (posuvka,     mikrometr)
  • vhodné i pro absolventy

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
Zveřejněno: 19. dubna
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
včerejší
  • Brno
  • IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Avardy s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Brno
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna

IFE-CR,a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, AC Jobs, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., RANOB s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., A B H Design, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Trenkwalder a.s., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., CSK-IMK, s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix, CRI ameba.eu, s.r.o., Avardy s.r.o., Věra Pietrasová, MIKON TOOLS s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., FORUM STANY s.r.o., Česká pošta, s.p., META-PYRO, s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Advateq s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Domácí práce, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Dezinfektor / Dezinfektorka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Pokojová služba, Operátor / operátorka chemické výroby, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Metrolog

Modřice, Brno

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

absolvent AJ akce auto automobil benefit benefity bonus bonusy Bor dárky den doba dokumentace EU IT kurz kurzy měření mobil možnost mzdy na dobu neurčitou náplň práce NDA nová nové operátor paušál plat pojištění práce pracovní pracovní doba praxe příplatky příspěvek růst řízení směny smlouva společnost společnosti stravenkový paušál vhodné vzdělání zákoník zdarma zkušenosti znalost životní pojištění automat dané dar dokument dovolené finanční firemní kov linky na dobu náplň obor obsluha PR rámec standard stroj systém technické tým údržba výrobní zákazník zkušenost životní