O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Nemáte ještě dosavadní praxi a rádi byste získali zkušenosti u firmy, která je světovým lídrem na trhu v oblasti vývoje, výroby a servisu dopravních pásů?

Poptáváte různorodou práci s možností kariérního růstu, kde nezažijete stejný den dvakrát?
Pak jste na správné adrese, protože hledáme právě Vás.

Neváhejte, přihlaste se právě teď a užijte si náborový příspěvek 30 000 Kč.

Co Vás v práci čeká?

  • různorodá práce v kusové/zakázkové výrobě (nejedná se o stereotypní pásovou výrobu)
  • výroba dopravníkových pásů dle požadavků zákazníka
  • práce se stroji, metrem
  • kontrola kvality
  • drobné skladové operace
  • práce ve třísměnném provozu od pondělí do pátku

Co Vám za Vaši práci nabídneme?

  • výdělek ve zkušební době až 35 000 Kč
  • výdělek po zapracování průměrně až 38 000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • bonusy za kvalitu a docházku
  • výkonové i osobní prémie
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění 1 000 Kč
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • nadstandardní příplatky za přesčasy
  • odměny při životním jubileu, svatbě, narození dítěte, pracovním výročí
  • stabilní práci na HPP přímo v kmenu společnosti
  • možnost kariérního postupu
  • dobrou dopravní dostupnost
  • 5 týdnů dovolené
  • volné víkendy
  • firemní akce
  • Multisport kartu

Co od vás očekáváme?

  • fyzickou zdatnost, manuální zručnost
  • ochotu se učit
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • zkušenost z výrobního prostředí výhodou, nikoliv podmínkou
  • alespoň základní znalost práce s PC výhodou, nikoliv podmínkou (možnost dalšího kariérního růstu)

Jak se přihlásit?

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.
Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Benefity

  • Finanční bonusy a prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření a pojištění
  • Občerstvení na pracovišti

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Moravské kovárny, a.s. | Moravské kovárny, a.s. | Hruškové Dvory, Jihlava Hruškové Dvory, Jihlava
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
IZOLACE ARAX JIHLAVA, s.r.o. | IZOLACE ARAX JIHLAVA, s.r.o. | Jihlava, centrum Jihlava, centrum
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 24. června
IZOLACE ARAX JIHLAVA, s.r.o. | IZOLACE ARAX JIHLAVA, s.r.o. | Jihlava, centrum Jihlava, centrum
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 24. června
Vojtěch Javůrek | Vojtěch Javůrek | Jihlava Jihlava
  • 28 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 23. června
RIMATEC s.r.o. | RIMATEC s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 23. června
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Borovany, České Budějovice Borovany, České Budějovice
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 1. listopadu
DISPONERO s.r.o. | DISPONERO s.r.o. | Třebíč Třebíč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 19. listopadu

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
HUMANIC CZ spol. s r.o., MJC - Zlín spol. s r.o., 2H Service s.r.o., TENZONA s.r.o., Möbelix, ReindeerOIL s.r.o., Moravské kovárny, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Louda Auto a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, O.K. solution, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, AC Jobs, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Věra Pietrasová, Personal fabric - agentura práce, a.s., Mlékárna Pragolaktos, a.s., MIKUPEX TRADE s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., ARAMARK, s.r.o., AIR OPERATION TECHNOLOGIES, a.s., JISTU recruitment s.r.o., Bc. Roman Sobocik, IZOLACE ARAX JIHLAVA, s.r.o., Vojtěch Javůrek, SULCO Automotive Group, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE a.s., RIMATEC s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Technik / technička dopravy, Finanční poradce / poradkyně, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Dělník / Dělnice, Kovář / Kovářka, Údržbář / Údržbářka, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Vizážista a kosmetik / Vizážistka a kosmetička, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Stavební technik / technička, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Prodejce / prodejkyně vozů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Přijímací technik / technička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Jihlava, centrum, Celá ČR, Jihlava, Hruškové Dvory, Jihlava, Střítež, okres Jihlava

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

nabídka zkušenost