Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Nástrojář/ka - údržbář/ka zápustek, 38 000,- přímo do kmene

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Nástrojář / Nástrojářka, Opravář / Opravářka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 38.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte stabilního a silného zaměstnavatele? Dobrý kolektiv a slušný výdělek? Tato společnost s dlouholetou tradicí Vám to nabízí.

Náplň práce:

  • opravy a přípravy dle plánu
  • preventivní kontroly a údržbu
  • montáž a demontáž zápustek z licích strojů
  • svářečské práce apod.

Co od Vás očekáváme:

  • praxi v oboru
  • vyučení v oboru strojní zámečník nebo nástrojař výhodou
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • svářečský průkaz výhodou
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda až 38 000 Kč (dle zkušeností)
  • náborový příspěvek až 50 000 Kč
  • odměny za aktivitu až 2500 Kč
  • měsíční prémie až 20%
  • příspěvek na dopravu 2,4 Kč na 1 km
  • příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč
  • příspěvek na stravování
  • dovolená 25 dnů
  • věrnostní bonusy
  • příplatek za práci přesčas a ve svátky nad rámec Zákoníku práce
  • pololetní a roční bonusy
  • Flexi pass, MultiSport karta
  • každoroční navyšování mezd
  • nástup ihned

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Ostrava
  • REPÁK a spol., spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Ostrava
  • ESOS Ostrava, s.r.o.
  • 34 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Ostrava
  • FOGO Industry s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Ostrava
  • Traťová strojní společnost, a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. února

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o., B of B cars s.r.o., TresJob s.r.o., DeLu WORK s.r.o., X - servis park s.r.o., REPÁK a spol., spol. s r.o., ESOS Ostrava, s.r.o., FOGO Industry s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Ostrava, Bohumín, Rychvald

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

bonus bonusy Bor dovolená event IT Most mzda nábor náplň práce odměny odpovědnost pečlivost penzijní připojištění plán plat pojištění práce přesčas příplatek připojištění příspěvek samostatnost společnost sport stabilní stravování výdělek vyučení v oboru zákoník zámečník zaměstnavatel karta kolektiv kontroly měsíční náborový náplň nástroj obor opravy penzijní PR prémie přípravy rámec roční stroj svátky vyučení zkušenost