Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Volná místa ve výrobě / s ubytováním / pro páry / zálohy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Jihlava
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Hledáte si stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr? Sháníte si práci i s ubytováním zdarma? Pak neváhejte a ozvěte se nám! Do našeho týmu hledáme šikovné uchazeče / uchazečky i páry na dlouhodobou spolupráci, kde na Vás čekají různé benefity.

Náplň práce:

 ●  kompletace a montáž komponentů
 ●  kontrola kvality
=> fyzicky nenáročná práce

Co od Vás očekáváme:

 ●  ochota práce ve třísměnném provozu, 8-čky - ranní, odpolední, noční => volné víkendy
 ●  manuální zručnost
 ●  spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

● dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
● motivující mzdové ohodnocení
● příplatky za směnnost
● 13. plat
● příplatky za svátky a přesčasy
● příspěvek na stravování
● bonusy
● týdenní zálohy
● ubytování zdarma
● pozice vhodná i pro páry
● zaškolíme Vás
● na pracovišti k dispozici koordinátor

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování

  • Pelhřimov
  • ADÉLKA a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. srpna
  • Pelhřimov
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Plzeň
  • High Security s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 27. září

Manuvia Job s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ProJobEU s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Projektový / projektová manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / kontrolorka kvality, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Jihlava, Hybrálec

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Trainee program – první práce pro absolventy

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

AJ benefit benefity bonus bonusy den hlavní hledám hodnocení IT kvality místa náplň práce ohodnocení plat pozice práce pracovní pracovní poměr přesčas přesčasy příplatky příspěvek stabilní stravování týden ubytování uchazeč vhodná víkend volná místa zaměstnání zdarma Zruč dar kontrola kov mzdové na pracovišti náplň poměr PR svátky tým