Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Volná místa ve výrobě- ubytování- stravenky

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mladá Boleslav
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce

  • práce na lince
  • výroba autosedaček
  • potahování autosedaček
  • čalounictví
  • montování kabelů, plastů, ohřevů sedaček
  • práce s kůží a textilií

Co Vám můžeme nabídnout MY?

  • možnost přesčasu
  • výkonnostní bonusy
  • bezplatné ubytování
  • bezplatná lékařská prohlídka
  • svozový autobus

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • FYZICKÁ ZDATNOST!
  • ochota pracovat na 2. a 3. směnný provoz
  • samostatnost
  • dochvilnost
  • spolehlivost

  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 27. března

ONTEX CZ s.r.o., Marie Havlová, DISPONERO s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Plastiform s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HR Direct s.r.o., Česká pošta, s.p., SH Job Partners s.r.o., ARAMARK, s.r.o., KAMAX s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., CAMPING CITY s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., LAKOVNA REPOS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Turnov, Mladá Boleslav, Kosmonosy, Dobrovice, Bakov nad Jizerou, Benátky nad Jizerou, Milovice, okres Nymburk, Hlavenec, Nymburk, Paceřice, Český Dub, Čelákovice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

auto bonus bonusy místa Most možnost náplň práce plat práce prohlídka přesčas samostatnost stravenky ubytování volná místa výkon výroba bezplatná bezplatné dovednost lékař lékařská náplň osobnost osobnostní předpoklad PR předpoklad výkonnost