Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Dělník/ce Na Montážní Lince

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kladno
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 15.000 – 17.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu určitou 1. 7. 2014 — 31. 12. 2015

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • obsluha poloautomatické výrobní linky
  • montážní práce
  • manipulace s komponenty, polotovary a výrobky
  • čištění a základní údržba stroje
  • kontrola kvality výroby
  • vedení souvisejících záznamů

Požadujeme:

  • min. SOU vzdělání
  • manuální zručnost
  • možnost pracovat v nepřetržitém provozu (12 hod směny)
  • dobrý zdravotní stav (dobrý zrak, jemná motorika, práce vestoje)
  • schopnost týmové práce
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou, v případě spokojenosti dlouhodobá spolupráce
  • zajímavé mzdové ohodnocení , odměny za kvalitu, po zapracování osobní ohodnocení
  • benefity: 13. plat, dotované stravování, svozovou dopravu po Slaném, příspěvek na dopravu, firemní akce

  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • Kladno
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Vyškov
  • NVB group a.s. - v likvidaci
  • od 90 Kč / hod
Zveřejněno: 1. srpna
  • Vyškov
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 15. prosince
  • Zahraničí
  • BUKEFAL s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 11. června
  • Pardubice
  • Eva Šárovcová
  • 8 000 – 9 999 Kč
Zveřejněno: 9. června
  • Praha
  • Andrea Kišiday
  • 15 000 – 17 999 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 4. června
  • Praha
  • GAMAF s.r.o.
  • 10 000 – 12 999 Kč
  • Brno-město
  • Arvato Services k.s. v likvidaci
Zveřejněno: 18. června
  • Olomoucký kraj
  • JAMANICK DEPARTMENT COMPANY s.r.o.
  • od 12 800 Kč
Zveřejněno: 20. června
  • Trade Corporation s.r.o.
Zveřejněno: 21. června

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

AJ akce auto benefit benefity dělník den hlavní hodnocení IT kvality možnost náplň práce odměny ohodnocení plat práce pracovní pracovní poměr příspěvek směny SOU spokojenost spolupráce stravování Vary vedení vzdělání zdravotní zdravotní stav Zruč automat firemní kontrola linky mzdové na dobu na dobu určitou náplň obsluha osobní poměr PR případ schopnost slané spokojen stav stroj tým údržba výrobní výroby záznam