Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Pracovník obsluhy grilu (Chomutov)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodila by se nám

obsluha, která se bude umět usmát na zákazníka, i když nebude mít zrovna skvělý den, nenechá se rozhodit občas protivným zákazníkem a bude důsledně dodržovat hygienická pravidla.

Co vás čeká

Na grilu připravujeme pro naše zákazníky grilovaná kuřata, pizzu, smažené přílohy, pečená žebra a kolena a další pochoutky.

Férová mzda a řada dalších výhod

smlouva na dobu neurčitou
mzda vždy 11. den v měsíci
před Vánoci 13. mzda
po 3 letech 25 dní dovolené
příplatky za víkend
stravenky
zaměstnanecké slevy
zvýhodněné volání i pro členy rodiny
čisté velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá zaslat nám svůj životopis.

  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 17. dubna
  • Chomutov
  • Čipkor Czech Group s.r.o.
  • 32 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 11. dubna
  • Most
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Parkoviště
Zveřejněno: 16. dubna
  • Žatec, Louny
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Závodní stravování
  • Olomouc
  • Petr Todorov
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 28. června
  • Šumperk
  • Dormer Pramet s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 3. července
  • Lanškroun
  • SOMA spol. s r. o.
  • Liberec
  • Filipa, a.s.
  • 21 000 – 23 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Mnichovo Hradiště
  • ZDEPE.CZ s.r.o.
  • 15 500 – 19 000 Kč
  • Klášterec nad Orlicí
  • ZBU Czech Republic s.r.o.
  • od 12 200 Kč
  • Pardubice
  • ABAS IPS Management s.r.o.
Zveřejněno: 31. července
  • Otrokovice
  • Avex Steel Products s.r.o.
  • 17 000 – 26 000 Kč
  • Františkovy Lázně
  • Lázně Františkovy Lázně a.s.
  • 14 000 – 17 000 Kč

Kaufland Česká republika v.o.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Fit and health s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Čipkor Czech Group s.r.o., Dominika Säcklová, INDEX NOSLUŠ s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Partners Financial Services, a.s., LKQ CZ s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, McDonald`s ČR spol. s r.o., HYGOTREND, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., PATOK a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Petr Brunclík, Human-Res s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Office manager, Referent / Referentka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Zámečník / Zámečnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Operátor / operátorka výroby, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektrikář / Elektrikářka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii, Technik / technička automatizace

Litvínov, Chomutov, Celá ČR, Jirkov, Havraň, Kadaň, Most, Staňkovice, okres Louny, Žatec, okres Louny, Klášterec nad Ohří, Postoloprty, Bílina, Louny, Jeníkov, okres Teplice

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Trainee program – první práce pro absolventy

Vše o služebním autě k soukromým účelům

AJ budoucnost den EU firma HR Chomutov IT měsíc mzda na dobu neurčitou náplň práce plat práce pracovní pracovník pravidla prostředí příplatky smlouva stabilní stravenky víkend zaměstnanců zaměstnanec zaměstnání životopis člen dovolené kov kvalitní na dobu náplň obsluha PR v roce zákazník zaměstnanecké