Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Product Manager (plastikářský průmysl)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Žďár nad Sázavou   Zobrazit na mapě
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Management, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2), Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou
Kontakt Pavla Dočkalová, zobrazit tel. číslo

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Do výrobního závodu úspěšné české firmy - leadera v oblasti mikrovstřikování plastů, přijmeme schopného a fajn kolegu.

Zabýváme se komplexním řešením forem na vstřikování plastů. Od konstrukčního návrhu, po dodávku kompletního nástroje nebo i finální výrobu požadovaných plastových výlisků.

Přidejte se k nám 😊

Slovo majitele:

„Já říkám, buďme slušní. Sami k sobě, mezi sebou, k zákazníkům. Nedělejme ze sebe borce, kteří všechno vědí.“

„My přece něco umíme a posunujeme se, pracujeme na sobě. Na tomto principu můžeme firmu dále rozvíjet.“

Vaše náplň práce:

  • definování dlouhodobé produktové strategie
  • stanovení cílů a klíčových výkonnostních ukazatelů (KPIs)
  • analýza trhu a konkurence a identifikace nových příležitostí
  • zhodnocování výkonnosti produktu na základě analýzy dat
  • rozhodování o vývoji nových produktů nebo vylepšení stávajících
  • řízení produktových projektů od počáteční fáze, až po uvedení na trh
  • sledování trendů v odvětví a zákaznických preferencí
  • sbírání zpětné vazby od zákazníků a implementace vylepšení
  • zajišťování koordinace a efektivní komunikace mezi odděleními a zahraničními dodavateli

Očekáváme od Vás:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • AJ na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s rozvojem produktového portfolia v oblasti strojírenství
  • kreativitu, předvídavost
  • komunikační a prezentační dovednosti

Pracovní podmínky a benefity:

  • HPP 1/1 úvazek a dlouhodobá spolupráce
  • přátelské prostředí české firmy s lidským přístupem
  • skvělý kolektiv
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na životní / důchodové pojištění
  • příspěvek na obědy
  • příspěvek na volnočasové aktivity ve Fitnest Polnička
  • příspěvek na plavání / masáže
  • příspěvek na dovolenou / vánoční prémie
  • jazykové kurzy
  • firemní společenské akce
  • výhodné volání pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • káva na pracovišti, dle libosti

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Parkoviště Parkoviště

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

AJ akce analýza benefit benefity Bor den důchod HR Chodov IT komunikace kurz kurzy manager masáže měření náplň práce nástroje nová podmínky pojištění práce pracovní pracovní podmínky pro zaměstnance prostředí příspěvek rozvoj řízení sledování spolupráce strategie úvazek vedení volno výkon vzdělání zkušenosti analýzy cíl české dovednost dovolené firemní firmy jazyk kolektiv komunikační koordinace kov lidský masáž na pracovišti náplň nástroj oblast oblasti oddělení PR prémie produktové produktový projekt průmysl přátelské přátelské prostředí příležitost příslušník přístup řešení stroj strojírenství technické trend trh ukazatel výkonnost výrobní zahraniční zákazník závod zkušenost životní