Práce: Montážní dělník/dělnice

lokalita: Pardubice zadavatel: SIMIX HR s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme uchazeče na pozici „montážní dělník/dělnice“ pro mezinárodní společnost KYB Manufacturing Czech s.r.o., která se řadí mezi nejvýznamnější výrobce tlumičů do automobilů na světě.

Nástup možný ihned!

Náplň práce: montáž automobilových tlumičů, obsluha poloautomatických linek, navěšování

Požadujeme: flexibilitu, pečlivost, ochotu pracovat na směny a učit se novým věcem, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • příspěvek na ubytování – až 3 000,– Kč
  • bonus za docházku – až 1 000,– Kč
  • příspěvek na dopravu – 500,– Kč
  • osobní ohodnocení – až 1 000,– Kč
  • náborový příspěvek – 3 000,– Kč
  • zálohy na mzdu,
  • možnost ubytování,
  • práce na HPP s možností kariérního růstu
  • dlouhodobá spolupráce,
  • práce na dosah MHD (linky z Pardubic
  • č. – 14, 23 a 25)

V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle: +420 727 977 980, popř. zašlete Váš profesní životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Pardubice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 3. 1. 2017

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist