Kontrolor kvality ve strojírenství | PRÁCE NA 3 SMĚNY

Opava
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.

Do stabilní, strojírenské společnosti nově hledáme kontrolora kvality, pokud máte na obdobné pozici zkušenost a poohlížíte se po změně, dejte nám o sobě vědět! :)

Popis pozice:

  • Kontrola kvality výrobků a průvodní dokumentace
  • Obsluha měřící a zkušební techniky
  • Odpovědnost za řízení neshodných výrobků
  • Mezioperační a výstupní technická kontrola
  • Vyřazování vadných výrobků

Profil kandidáta:

  • Minimálně SŠ technického zaměření
  • Zkušenost s kontrolou kvality ve strojírenství výhodou
  • Zkušenosti s měřícími přístroji (rozměrová kontrola, kontrola tvrdosti)
  • Znalost čtení a práce s technickou dokumentací
  • Orientaci v oblasti norem systému jakosti

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • 3směnný provoz
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Náborový příspěvek (u vybraných profesí)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Benefitní program Benefit plus
  • Motivační odměňování
  • Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • Vánoční dárky

Pokud Vás tato pozice oslovila, neváhejte nám zaslat životopis, co nejdříve se vám ozveme! :)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
dnešní
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Dolní Benešov Dolní Benešov
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
FILSON s.r.o. | FILSON s.r.o. | Jaktař, Opava Jaktař, Opava
  • 31 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 22. srpna
JOBSTART s.r.o. | JOBSTART s.r.o. | Říčany, Praha-východ Říčany, Praha-východ
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. září
Hotel Helios s.r.o. | Hotel Helios s.r.o. | Lipová-lázně Lipová-lázně
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. května
Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o. | Hellmann Worldwide Logistics… | Říčany, Praha-východ Říčany, Praha-východ
  • 45 000 – 56 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. května
Manuvia Czech s.r.o. | Manuvia Czech s.r.o. | Nusle, Praha Nusle, Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. května
FAIVELEY TRANSPORT CZECH a.s. | FAIVELEY TRANSPORT CZECH a.s. | Plzeň Plzeň
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. května

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Comac jobs s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Brembo Czech s.r.o., Solveo s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, RIGHT INDICADA s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Trenkwalder a.s., WQS-NDT s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Pragolematik s.r.o., AC Jobs, s.r.o., FERRAM, a.s., C & C engineering s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., FILSON s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Modelář / Modelářka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně oděvů, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Hutník / Hutnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Operátor / operátorka chemické výroby, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Vedoucí servisu, Strojní mechanik / mechanička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ostrava, Opava, Celá ČR, Bílovec, Hlučín, Hradec nad Moravicí, Fulnek, Zábřeh, Dolní Benešov, Dolní Benešov, Studénka, Chuchelná, okres Opava, Krnov, Moravská Ostrava, Ostrava, Jaktař, Opava

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

zkušenost
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT