Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Stabilní práce ve výrobě - až 30.000 Kč/m + benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zlín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete pracovat ve stabilní a zároveň v dynamicky se rozvíjející firmě? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Hledáme nové kandidáty do výroby na obsluhu strojů do nepřetržitého provozu (4 dny práce/4 dny volno). Není potřeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme. Podmínkou je pouze fyzická zdatnost a ochota pracovat na směny. Kromě zajímavé mzdy nabízíme i řadu benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování apod.). Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Náplň práce: - obsluha strojů pro přípravu materiálu - vyplňování záznamů Místo výkonu práce: Velíková Nabízíme: - Zajímavé mzdové ohodnocení - Pravidelné měsíční prémie - Měsíční docházkový bonus - 5 týdnů dovolené - 13. plat - Příspěvek na stravování - Pravidelný výplatní termín - Příspěvek na penzijní připojištění - Firemní oblečení a obuv Požadujeme: - Fyzickou zdatnost - Ochotu pracovat ve směnném provozu (12 hod směny - 4 dny práce/4 dny volno) - Spolehlivost, pracovitost

  • Zlín
  • SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 24. dubna
  • Zlín
  • Klempířství Kostelec s.r.o.
  • 31 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • Choceň
  • Pekařství u Lifků s.r.o.
  • 18 500 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 13. května
  • Tachov
  • KOMA TACHOV s.r.o.
  • 16 000 – 18 000 Kč
  • Šumperk
  • MOTORSERVIS Švec, s.r.o.
  • 22 000 – 29 000 Kč
  • Liberec
  • VÚTS, a.s.
Zveřejněno: 27. května
  • Liberec
Zveřejněno: 10. června
  • Budišov
  • Soukromý dětský domov, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Vsetín
  • NEPTEX GROUP, s.r.o.
  • od 14 600 Kč
  • Vsetín
  • Vlastimil Prajzler
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Vsetín
  • TECH BOSS s.r.o.
  • 15 000 – 30 000 Kč
  • Jablůnka
  • TOOL TECH CZ, s.r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Nový Hrozenkov
  • DNK stavební společnost, s.r.o.
  • 16 280 – 18 000 Kč
  • Ratiboř, Vsetín
  • Smíšené zboží a pekařství U Karolů, s.r…

Lead - HR Services s.r.o., Skanska a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Noventis s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Klempířství Kostelec s.r.o., H E R U S, s.r.o., Teplo Zlín, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., KALINA industries s.r.o., EPOS spol. s r.o., Dudr Tools s.r.o., PORR a.s., Continental Barum s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ARAMARK, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dělník / Dělnice, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Svářeč / Svářečka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Zlín, Lužkovice, Zlín, Fryšták, Želechovice nad Dřevnicí, Sazovice, Zádveřice-Raková, Otrokovice

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

AJ benefit benefity bonus hledám hodnocení IT kandidát místo mzdy nabídka náplň práce nové oblečení obuv ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění práce praxe připojištění příspěvek směny stabilní stravování volno výkon dny dovolené firemní kontakt kov materiál měsíční místo výkonu práce mzdové náplň obsluha penzijní PR prémie stroj termín výroby záznam